Skocz do zawartości

[mostek regulowany] Pomoc w wyborze


cAst0r

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Tak wygląda mój rower http://www.bikekatalog.pl/2009/rowery/559/foto:1/

Chciałbym w nim wymienić mostek na taki regulowany, gdyż często muszę zmieniać pozycję dłoni na kierownicy ze względu na dyskomfort w nadgarstkach. Myślę że taki regulowany mostek mógłby pomóc mi dobrać optymalną pozycję do jazdy. Zatem jaki mostek byłby odpowiedni do mojego roweru? Nie szukam niewiadomo czego byle był solidny. Czy montaż mostka jest w miarę prosty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak przygarbiony to może trochę krótszy mostek z większym odgięciem do góry? Na pewno do pokombinowania z pozycją, może samo pochylenie kierownicy jest źle ustawione. Ponadto też polecam rogi, najlepiej takie gięte - dają kilka możliwości chwytu i często zmieniając pozycję rąk likwiduje się mrowienia, drętwienia czy zmęczenie nadgarstków a nawet i pleców bo zmęczone ręce odruchowo trzymają słabiej i większe obciążenie idzie na plecy (przerabiałem na sobie).

Pozdrawiam

DIY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cAst0r napisał:

Jeśli nie masz kierownicy 25,4mm to będzie pasował, w specyfikacji roweru nie jest podane. Z reguły od lat 31,8 to już bardziej standard, ale lepiej zmierzyć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...