Skocz do zawartości

[2000-2500 zł] Nowy Kellys czy używany Cube?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy i na wstępie przepraszam jeśli źle założyłem temat i za wszelkie błędy ponieważ to mój pierwszy wątek. 

Proszę Was o pomoc bo stoję przed kupnem roweru dla mojej żony i mam dwie fajne oferty jedna z używanym Cube Nature Pro 2016 za 2300zl z kupioną dodatkowo originalną nóżka Cube i uchwytem na bidon firmy Cube, a drugi nowy Kellys Vanity 50 2399 zł .

Nowy Cube w sklepie kosztuje 3400zł bez dokupionej nóżki i uchwytu więc trochę więcej niż Kellys a jak kupie używany to w sumie za te same pieniądze w stanie idealnym. Pytanie do Was który jest lepiej wykonany i ma lepsze podzespoły i przerzutki itp i jeśli mieli byście między nimi wybierać którego byście kupili. W Kellys bardziej mojej żonie podoba się rama ale to tylko szczegół. 

Pod spodem podaję linki do specyfikacji rowerów byście mogli je porównać i dać werdykt. Z góry dziękuję za pomoc. 

http://2016.cube.pl/rowery_2016/tour/nature/cube-nature-pro-white-black-flashred-trapeze-2016/

https://www.kellysbike.com/pl/mtb-xc-c598/vanity-50-29-p53555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisów wynika że bierzecie pod uwagę mtb 29 z serii mtb/ atb i cross pod uniwersalną turystykę. Osprzętowo wypada lepiej Cube. Tyle że to porównanie między "dwoma rasami koni" do innych zastosowań, chociaż oba dowioza oczywiście do celu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania tego o czym piszesz kolego bo nie wiem o co chodzi z wymienionymi przez ciebie specyfikacjami ponieważ jestem laikiem w temacie, dodam że rower będzie używany w 60 % na ścieżkach przez drogi poboczne w lesie i w 40% w małym miasteczku. Nie będzie wyczynowych wypraw itp tylko normalne wypady na krótką przejażdżkę rodzinną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...