Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
Qwertii_eNBi

[Kask] Budzetowy Fullface

Rekomendowane odpowiedzi

Qwertii_eNBi

Witam!

Zastanawiam się nad wyborem fullface'a do 300-400zł. Co polecacie? :)

Zastanawiam się nad 7idp M1 lub bluegrass intox. Który lepszy? Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lichak

Nie miałem styczności z 7idp ale mam bluegrass explicit, wiele przeszedł i nie ma żadnych pęknięć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Qwertii_eNBi
6 godzin temu, lichak napisał:

Nie miałem styczności z 7idp ale mam bluegrass explicit, wiele przeszedł i nie ma żadnych pęknięć.

A jak z komfortem? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lichak

Nie mogę narzekać, wygodnie leży, w głowę grzeje i nic nie przeszkadza.

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Brombosz
      Przez Brombosz
      Witam. Kask nowy, bez ryski. Z nieodpiętą metką, w oryginalnym opakowaniu z książeczką. Rozmiar 54-56. Okazał się a mnie lekko za ciasny. Może ktoś chwyci zanim dokonam zwrotu. Czekam do wtorku 21.09. W środę odsyłam. Cena 420zł. Przesyłka wliczona w cenę.

• A5P3R
      Przez A5P3R
      Cześć    Proszę o pomoc w sprawie kasku do DH a dokładniej chodzi mi o firmę i samą skorupę i wykonanie.

Wpadł mi w oko fullface od firmy O'neal (http://allegro.pl/kask-rowerowy-downhill-freeride-dh-fr-o-neal-m-i6892418010.html) i tu moje pytanie:

czy można zaufać tej firmie?  
      Czy to że ten kask jest wykonany z ABS-u jest jego wadą ?
      Z tego co wyczytałem to ten abs jest wykorzystywany w tańszych kaskach i np. kolor może z czasem schodzić pod wpływem promieni słonecznych.  

Dużo osób poleca 661 na początek bo mają z poliwęglanu skorupę i zaufana firma ale jakoś z wyglądu bardziej przypadł mi O'neal. Na kask mogę wydać max 500zł i mile widziana pomoc w wyborze i jakieś propozycje, z góry dziękuję za wszelką pomoc       

• PIjAQXD
      Przez PIjAQXD
      Dzień doberek ,

Chciałbym zapytać się was jaki polecacie (może posiadaliście) kask i jakie są na ich temat opinie. Jedyny w miarę sensowny w przedziale cenowym ~400 zł kask jaki znalazłem to 661 evolution jednak jego waga (~1kg) trochę mnie zraziła i nie wiem jak tam z wentylacją.
              Najlepszym wyborem był by kask z odpinaną szczęką jednak te są już trochę droższe i dlatego się Was pytam czy nie znacie jakiegoś w cenie do 400zł, wadze poniżej 1kg i dobrym przepływem powietrza. 

Za wszystkie odpowiedzi dziękuję  

• pudlo02
      Przez pudlo02
      Witam, mam zamiaru kupić full face, niestety mam problem z doborem rozmiaru. W sklepach stacjonarnych nie mam opcji, żeby nawet coś przymierzyć, więc jestem zmuszony zafundować sobie kask przez neta i teraz pytanie - jestem na skraju rozmiarów s i m, czy może mi ktoś doradzić, czy wybrać lepiej full'a mniejszego czy większego na czaszkę? Czy lepiej w ogóle nie kupować w takiej sytuacji, tylko jechać nawet gdzieś poza miasto do sklepu i przymierzyć?

Dzięki i pozdro.
    • djzatorze
      Przez djzatorze
      Takie tam w lesie Dzwonek ważna rzecz, niestety sklejałem go 2 razy i dziś rozpadł się po raz trzeci... chyba jednak go sobie odpuszczę.