Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
Cezary_En

[zapięcie rowerowe] Najlepsze zabezpieczenie roweru w wypożyczalni.

Rekomendowane odpowiedzi

Cezary_En
Napisano (edytowane)

Czołem!

Prowadzę niewielką wypożyczalnie rowerów - 20 rowerów. Sprzęt jest nowy, świeży i pachnący i chciałbym, żeby taki pozostał. W związku z tym szukam solidnego zapięcia do ceny 70 za sztukę. Planuję kupić max 5 więc stosunek jakości do ceny jest tu priorystetem. Zastanawiam się nad sensem kupowania zapięcia z kluczykiem czy na szyfr. To samo się tyczy typu zapięcia - U-loki ograniczają ilość zapiętych rowerów, ale są dość solidne, a z drugiej strony elastyczne zapięcia są lekkie i z możliwością wielu kombinacji zapięć, jednak tracą na bezpieczeństwie. 

Liczę na pomoc, sugestie ;-) 

Pozdrower! 

Edytowane przez Cezary_En

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rowerzysta01

@Cezary_En

Witam w tym przedziale cenowym nie znajdzie pan dobrego u-locka, a z łańcuchem też będzie ciężko, zapięcia składane odpadają, one tylko ładnie wyglądają,...

jeśli już mam coś polecać to łańcuch firmy axa ale powyżej 100 zl lub Onguard 8120 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Cezary_En

Dzięi za odpowiedź.

Więc szykuje się większa inwestycja. Rozważę jeszcze jakieś negocjacje ze sklepem. Może akurat coś zejdą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zekker

To ma być zabezpieczenie w samej wypożyczalni, czy idzie z klientem do wypożyczonego roweru?
Ma być na dzień jak rowery stoją na wierzchu, czy całodobowe?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Cezary_En
W dniu 20.05.2018 o 11:25, zekker napisał:

To ma być zabezpieczenie w samej wypożyczalni, czy idzie z klientem do wypożyczonego roweru?
Ma być na dzień jak rowery stoją na wierzchu, czy całodobowe?

Ma być dołączane do wypożyczanego roweru. Klienci często pytają o zapięcie, a nie chce im dawać ułudy bezpieczeństwa. Zainwestowałem w markę Onguard. 6 zapięć 40/100 daje mi poczucie bezpieczństwa. Oczywiście z zamykane na kluczyk. 

pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta