Skocz do zawartości

[Amortyzator] SR Suntour XCR RL Air 27,5"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do sprzedania mam amortyzator SR Suntour XCR RL Air 27,5", oś 9 mm, ustawiony skok 100 mm (z możliwością modyfikacji). W lewej goleni sprężyna powietrzna, w prawej tłumienie powrotu oraz blokada z manetką. Rura sterowa prosta, przycięta na 180 mm z bieżnią do sterów tapered IS52 i nabitą gwiazdką. Kolor - czarny mat. Przejechane ma około 1200 km w suchych warunkach, stan praktycznie idealny, ma normalne przybrudzenia i ryski w niektórych zakamarkach (okolice zacisku). Mocowanie hamulca tarczowego PM , brak pivotów. Cena jaka mnie interesuje to 300 zł z przesyłką :) Możliwy odbiór osobisty w Rzeszowie :)

Widelec.jpg

Edytowane przez Miner
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ja posiadam taki sam na sprzedaż, jeżeli jest ktoś zainteresowany to możemy pohandlować. Przejechane ok 5000 km.Uszczelki wymienione, do tego założone gąbki smarujące. Cena jaka mnie interesuje to 250 zł + ewentualne koszt przesyłki.Jakieś zdjęcia mogę podesłać jutro. Możliwość odbioru w Warszawie

Edytowane przez Gawel76
Odnośnik do odpowiedzi
  • Podobna zawartość

• Przez MarcinGrz
      Witam wszystkich. Jakiś czas temu kupiłem amortyzator powietrzny, żeby zastąpić nim zwykłego uginacza. Naklejki na nim sugerują, że to niby Fox, choć mam poważne wątpliwości. Czy ktoś był by w stanie określić czy to faktycznie jest ten amortyzator, czy to jakiś chińczyk z naklejkami fox'a? Waga 1760 g, nie ma rebound. Pracuje nie lepiej niż zwykły uginacz. Może powinienem gdzieś wlać olej lub coś w tym stylu? Nie mam zielonego pojęcia w tym temacie. Z góry wielkie dzięki za porady

• Przez propejn
      Witam. Jestem tu nowy. Proszę o wyrozumiałość. Przymierzam się do kupna nowego widelca. Aktualnie posiadam Manitou Minute TS Air, 120mm oś hexlock SL 15m . Jeśli chodzi o ramę to wymiary są następujące FSA 1.5E ZS, góra: stos zerowy, 1 1/8", średnica zewnętrzna 44 mm, dół: stos zerowy, 1 1/2", średnica zewnętrzna 56.  29 cali koła.  I moje pytanie. Jest ktoś w stanie pomóc mi i dobrać nowy amortyzator? Zależy mi żeby skok był w granicach 130mm. 
      link do ramy:
      https://www.vitalmtb.com/product/guide/Bikes,3/Cube/Stereo-120-HPA-Race-29,20152
      pozdrawiam 

• Przez Kwadrat_Iskra
      Szukam nowego widelca do roweru, szukam dobrego widelca, który sprawdzi się na dość cięzkich trasach, ale też nie chcę iść w sadzać większego widelca, nie chcę endurówki.
    • Przez Maras04
      Witam wszystkich czytających , od niedawna mam problem z Foxem DHX RC2 jako iż po serwisie i złożeniu dampera zauważyłem że nie odbija , laga się chowa do środka komory i nie powraca wcale , ifp ustawione na 38mm (zalecane przez producenta w damperach 241mm) i shimstack ustawiony poprawnie od rebounda jak i kompresji , komora trzyma ciśnienie i została napompowana na 200 psi. damper także został odpowietrzony. Będę wdzięczny za pomoc
    • Przez yarpenzigrin
      Dzień dobry,
      Chciałbym wymienić amortyzator sprężynowy na powietrzny. Czy taka operacja w rowerze tej klasy ma sens (model sprzed kilku lat)? Jak sprawdzić jaki będzie pasował? Chciałbym zamówić przez internet i dać do serwisu do zamontowania. Przepraszam za podstawowe pytania, ale jestem laikiem. Może jakieś sugestie co do modelu? 
      Pozdrawiam,
      Yarpen
  • Dodaj nową pozycję...