Skocz do zawartości

[Amortyzator] SR Suntour XCR RL Air 27,5"


Miner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do sprzedania mam amortyzator SR Suntour XCR RL Air 27,5", oś 9 mm, ustawiony skok 100 mm (z możliwością modyfikacji). W lewej goleni sprężyna powietrzna, w prawej tłumienie powrotu oraz blokada z manetką. Rura sterowa prosta, przycięta na 180 mm z bieżnią do sterów tapered IS52 i nabitą gwiazdką. Kolor - czarny mat. Przejechane ma około 1200 km w suchych warunkach, stan praktycznie idealny, ma normalne przybrudzenia i ryski w niektórych zakamarkach (okolice zacisku). Mocowanie hamulca tarczowego PM , brak pivotów. Cena jaka mnie interesuje to 300 zł z przesyłką :) Możliwy odbiór osobisty w Rzeszowie :)

 

Widelec.jpg

Edytowane przez Miner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ja posiadam taki sam na sprzedaż, jeżeli jest ktoś zainteresowany to możemy pohandlować. Przejechane ok 5000 km.Uszczelki wymienione, do tego założone gąbki smarujące. Cena jaka mnie interesuje to 250 zł + ewentualne koszt przesyłki.Jakieś zdjęcia mogę podesłać jutro. Możliwość odbioru w Warszawie

Edytowane przez Gawel76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...