Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Ziarutek
      Przez Ziarutek
      Witam,
      Poszukuję roweru szosowego (carbon) w rozmiarze 60 / 62 - mój wzrost 191 cm, najbardziej odpowiada mi Trek Emonda SL5, (2019) ale ponad 7 tys zł to cena dla mnie zaporowa.
      Może być też frameset pod mój wzrost (obecnie mam Treka w rozmiarze 58  bo mnie ktoś wkręcił  i przy podjazdach zdarza się uderzyć kolanem o kierownicę).
      Frameset z Emondy SL byłby najlepszy ale nie za 14 tys. :-)
      kolor czarny, czerwony, biały lub mieszany z wymienionych.
      Pozdrawiam.

• matikwielki
      Przez matikwielki
      Witam, mam okazję kupić używane koło szosowe tylne 28 cali alexrims da22 + novatec f172. Martwi mnie przerwa między bębenkiem a piastą. Czy ta przerwa jest do naprawienia bez wymiany czegokolwiek? Czy po zeszlifowaniu zadziorów bębenek przyjmie nową kasetę?

• Wam
      Przez Wam
      Witam, jestem nowy na tym forum.
      W rowerze krosowym używanym w mieście chcę zmienić amortyzator na sztywny widelec. Preferuję szybką i dynamiczną jazdę po szosie, zdarza mi się jeździć na drogach rowerowych na których są niskie krawężniki sporadycznie bruk i kostka. Jeżdżę na zablokowanym amortyzatorze i dość dużym ciśnieniu w oponach ok. 5 bar. Nie zwalniam na drobnych nierównościach, dlatego amortyzator ma dość i zrobił się miękki, blokada skoku coraz więcej przepuszcza. Rower MERIDA CROSSWAY 500, amortyzator SR Suntour NCX lite D-RL 63, opona SCHWALBE Hurricane 700x40c. Ulubione ciśnienie w dętkach to około 5 bar. Zastanawiam się nad zmianą na ACCENT CX-One Alu Carbon lub MOSSO model M5FCB. Ograniczam fundusz do 600zł a realnie około 500zł. Boję się widelca karbonowego ze względu na jego kruchość. Czy ktoś może pomóc mi w doborze odpowiedniego amortyzatora? Może jakieś wskazówki, uwagi?
    • matikwielki
      Przez matikwielki
      Witam, mam okazję kupić używane koło szosowe tylne 28 cali alexrims da22 + novatec f172. Martwi mnie przerwa między bębenkiem a piastą. Czy ta przerwa jest do naprawienia bez wymiany bębenka? Czy po zeszlifowaniu zadziorów bębenek przyjmie nową kasetę?