Skocz do zawartości

[spodenki] spodenki rowerowe do 300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze kupuję bratu w prezencie coś na rower. Dwa miesiące kupiłam mu http://sporto.com.pl/p/95/11392/rogelli-gara-mostro-spodenki-rowerowe-meskie-meskie-spodenki-krotkie-odziez-kolarstwo.html Trochę drożej niż Twoje widełki. Ale mają wszystko co mieć powinny. Szelki, żelowa solidna wkładka. Piszą, że materiał jest mocny, faktycznie na taki wygląda. Zobaczymy po sezonie. Brat jeździ codziennie, pierze gacie prawie codziennie, na razie zużycia nie widać. Wkładka bez odkształceń. Fajne są też te ściągacze na udach. Moim zdaniem Rogelii robi coraz lepsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martombike ma spodenki za 200zł i w tej cenie to naprawdę spoko opcja moim zdaniem.

Endura FS260Pro równiez polecam, ale pewnie trzeba będzie szukać jakiejś promocji i niestety Endura nie potrafi robić obrań z których nie schodzą napisy.

Castelli Progetto x2 również fajna wkładka - w Wiggle widziałem ostatnio jakieś Castelli z Progetto x2 własnie za 70 GBP

O lidlu nawet nie myśl - tragedia.

Jeśli chcesz zostać przy budżecie to weź sobie te z Martombike i będziesz zadowolony, jeśli masz ochotę nagiąć budżet to Castelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze brałbym, tyle dobrego się o tej wkładce naczytałem, cena akceptowalna(nie dam za spodenki 400-500zl jak normalnie stoją), ale patrząc po opiniach trzeba brać przynajmniej jeden rozmiar większe, a że zwykle noszę M...  :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na granicy S/M, też czytałem opinie. Szczęśliwie zamawiałem w sklepie stacjonarnym, który współpracuje z Velo. Miły człowiek zamówił mi spodenki z możliwością przymierzenia przed zakupem. Mka pasuje idealnie, w rozmiar S raczej bym nie wszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, th00rop napisał:

Martombike ma wkładkę tylko z pianki? Jest to jakaś specjalna pianka, że sprawia taką wygodę w porównaniu do wkładek żelowych?

Owszem, sam byłem mocno sceptyczny, ale z ciekawości wziąłem i nie załuje. Nie mówię, ze jest najlepsza, ale jest naprawdę ok, a w cenie do 200zł miałem tylko gorsze wkładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na początku kwietnia replikę Craft Bora http://sporto.com.pl/p/95/10142/craft-bora-polska-replica-spodenki-kolarskie-meskie-meskie-spodenki-krotkie-odziez-kolarstwo.html. Generalnie nie jestem za wycudowanymi wkładkami, to znaczy nie mam wygórowanych wymagań co do ubrań. Kupiłem bo cena była podobna, jak innych, teoretycznie gorszych spodni, nie obniżonych cenowo. Czy są rzeczywiście lepsze? Na dotyk i wygląd wkładka jest zupełnie inna niż w spodniach generalnie tańszych. Wygoda na siodełku jest większa niż w większości spodni, w których jeździłem, ale 400 zł bym nie dał. Ja zapłaciłem 280 i tyle jest OK. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i tu według mnie różnią się bardzo od innych. Na razie przejechały ok. 3200 km, były prane pewnie ze 30 razy, więc jeszcze nie mają powodu do zużycia. Bardzo fajne, ale bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...