Skocz do zawartości

[wyprawa do chorwacji] rower i sprzęt


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jestem nowym na forum. Może zabrzmi to głupio, ale nie wiem jak się przygotować na wyprawę do Chorwacji rowerem. Jaki rower byłby odpowiedni na tak długą trasę w rozsądnej i przystępnej cenie. Wyruszyłbym z Polski. Jestem zwolennikiem szybkiej jazdy. Co koniecznie muszę zabrać ze sobą. Jak jest z przekraczaniem granic. Proszę o porady. Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka. Najpierw poczytaj sobie jakieś relacje, których w necie jest na pęczki.  

Rower potrzebny jest sprawny.

Kwestia ekwipunku to można by kilka stron napisać. Bierzesz to co wydaje Ci się potrzebne. Pakujesz do sakw..z reguły na pierwszy rzut nie wchodzi. Segregujesz więc i wybierasz to co jest naprawdę niezbędne...potem zostawiasz to co jednak jest niepotrzebne - i jesteś spakowany.

Przekraczanie granic?  Normalnie, na rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś tak mało informacji że chyba nikt nie będzie w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi. Może napisz więcej szczegółów.  Sam czy w kilka osób? Namiot czy kwatery?  Ilość miejsc (bagażniki, sakwy, litry) jaka dysponujesz.. Na ile dni?  Odpowiedni rower to przede wszystkim taki w którym będziesz wstanie sam wszystko naprawić podczas podróży... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...