Skocz do zawartości

[eagle Regulacja] Full - samoczynna zmiana biegu na dziurach


sapero

Rekomendowane odpowiedzi

Mam fulla z eaglem (x01). Gdy jadę po nierównej nawierzchni i pedałuję, to po wpadnięciu w dziurę (ugięcie amortyzacji) samoczynnie zmienia mi się na chwilę bieg na większą zębatkę. Chwilę po tym wraca na zębatkę po przednią. Poza tym wszystko śmiga ok, hak tez prosty. Wcześniej tak nie było więc podejrzewam, że to jakiś mój błąd w regulacji. Ktoś ma jakąś wskazówkę dla mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odległość górnego kółka od kasety sprawdzana wielokrotnie przy użyciu tego sramowskiego przymiaru. Także przy ściśniętym damperze.

 

Pancerze przy tylnej przerzutce. - wydaje mi się że nie pracują za bardzo, ale faktycznie są chyba krótsze niż wcześniej ... sprawdzę raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem linkę, pancerz i czyściłem tylną przerzutkę ... zdemontowałem ją z roweru i rozkręciłem wózek.

Idąc za waszymi radami wymieniłem własnie pancerz na dłuższy o kilka cm i obstawiam, że to będzie to. Niestety test dopiero z kilka(naście) dni bo póki co leczę kontuzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...