Skocz do zawartości
cinek1987cinek

[koła] Komplet kół szosowych Mavic Aksium ONE 2016

Rekomendowane odpowiedzi

cinek1987cinek

Witam.
Sprzedam koła firmy MAVIC - model Aksium.
Kupione przeze mnie z rowerem Canyon. Jeździły z kasetą 11s Shimano.
Koła w stanie bardzo dobrym (wizualnie i technicznie). Piasty i bębenek jak nowe. Miejsce hamowania również w bardzo dobrym stanie. Koła proste.
Waga zestawu: 1855 g.
W zestawie koła i opaski.

Cena: 400 zł (+ 30 zł wysyłka, lub odbiór osobisty - Głogów). 

Link: https://www.olx.pl/oferta/komplet-kol-szosowych-mavic-aksium-one-2016-CID767-IDudmSn.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
cinek1987cinek

Sprzedane. Do zamknięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• amboniusz55
      Przez amboniusz55
      witam 
      prosze o porade w kwestii  wyboru nowego nie uzywanego kola tylnego
      stare kolo to wiekowy mavic crossride 26 cali model z 2005/6 roku wiadomo swoje lata ma felga w 2 miejscach ma wgniecenia ale samo kolo chodzi dosc
      prosto  nie to jest jednak  glownym powodem decyzji o zmianie  problemem jest duze zuzycie bebenka i byc moze elementow piasty a to powoduje duzy luz na kasecie  naprawa nie wchodzi w gre  
      parametry starego kola to 559x20  szerokosc zewnetrzna 24mm  pod opone z detka  mocowanie tarczy 6 bolts   kaseta to SRAM 990
      max obciazenie razem z rowerem 110kg
      wstepnie zainteresowaly mnie 2 oferty z allegro
      https://allegro.pl/oferta/kola-mtb-dt-swiss-ex-1750-26-nowe-7991456728
      https://allegro.pl/oferta/kolo-mtb-dt-swiss-xm-1501-spline-26-8011077459
      https://allegro.pl/oferta/kolo-mtb-dt-swiss-ex-spline-1501-26-8011139894   + redukcja osi

wiec moje prosba prosze o porady ktore lepiej wybrac ,  kwestie kompatybilnosci , wasze przemyslenia  a moze macie inne propozycje (tylko nowe kola)
    • cinol123
      Przez cinol123
      Ciekawe Papucie, buty SPD o wyglądzie szosowym, tj z dyskretna podeszwa pod SPD, smukły, ładny, lekki z wyglądu ...Mavic podaje iż są to buty tzw allround - >Perfect for touring or other adventures where you may spend time off the bike, this shoe combines the comfort, fit and efficiency .
      Wydają się być tym, czego oczekują od dawna ludzie jeżdżący na szoskach z pedalunkiem MTBtycznym.... czy warte są tych 140euro czy ponad  500pln  ? 
      Kluczowe dane ze strony producenta: 
      Rubber outsole for dirt riding adventures and coffee stops. Anti-slip tread for walking on slick concrete or pavement.
      Compatible with all SPD pedals.
      Energy Carbon Comp outsole.
      BOA® Fit System on top of the foot makes it easy to dial in the fit with 1mm increments.
      Ortholite insole offers maximum comfort on the soles of your fee
      Composite sole made from a combination of fiberglass and carbon for added rigidity.
      Low profile for optimal foot positioning.

Już niedługo kilka słów o tych butach postaram sie napisać.... przede wszystkim o nurtującej mnie przewiewności :> 
      Edyta: Zapomniałem o odnośniku do strony producenta  -> https://shop.mavic.com/en-int/cosmic-boa-spd-g2013.html#1028=3294
      Oczekiwania sa spore, wszsystkie rzeczy ktore mialem do tej pory od MAvica były wysokiego sortu ... zobaczymy :> 
    • michalo
      Przez michalo
      Zdjęcia: https://www.olx.pl/oferta/rose-pro-dx-cross-gravel-mavic-avid-fizik-105-11s-5800-carbon-CID767-IDD6pAb.html

Na sprzedaż rower typu gravel Rose Pro DX Cross. Rozmiar 56. Stan bardzo dobry, po przeglądzie - klocki hamulcowe mają jakieś 200km, nowa owijka, opony 95% bieżnika. Jedyny mankament wizualny to niewielkie wgniecenie (widoczne pod światło) na górnej rurze powstałe przy transporcie.

Rama rozmiar 56 alu 7005/T6
      Widelec tapered carbon oś 15mm
      Napęd Shimano 105 5800 11s
      Koła Mavic Crossride
      Opony Continental Double Fighter
      Hamulce Avid BB7
      Siodło Fizik
      Sztyca Rose Carbon
      Kierownica Ritchey
      Mostek Syntace chyba 80mm
      Pedały Dartmoor Candy

Gratis dokładam drugi mostek FSA SL-K Carbon 120mm, uchwyt na telefon GUB G-85 i koszyk na bidon.

Preferuję odbiór osobisty w Warszawie.

W odpowiedzi na liczne pytania: mam 178cm wzrostu i konfiguracja widoczna na zdjęciu jest dla mnie dobra. Myślę, że jest to rower dla osób o wzroście od 175 do 185 cm.
    • Mike_sti
      Przez Mike_sti
      Rose Xeon RS-3100
      Ultegra Di2 Mavic Ksyrium
      Sprzedam świtną, wygodną i szybką szosę ( rozmiar 57 560 mm TT ) fabrycznie złożoną z najlepszych komponentów.
      Podstawa to lekka aluminiowa rama ( poniżej 1000g ) z idealnie szlifowanymi spawami. Tylko wprawne oko nie da się złapać, że to nie karbonowa konstrukcja.
      Za wygodę zmiany przełożeń odpowiada niezawoda i elektroniczna kompletna grupa Shimano Ultegra Di2 6770.
      Kompaktowa korba 50-34 i kaseta 11-25 będzie odowiednia dla każdego.
      Lekkie i pancerne koła Mavic Ksyrium to klasa sama w sobie.
      Całość wykańczają takie elementy jak kierownica Ritchey WCS Evo Curve, mostek Ritchey WCS i sztyca Ritchey Carbon flex logic.
      Siodełko Selle Italia SLS również na karbonowej listwie monolink.
      Cała szosa jest bardzo lekka ważąc jedynie 7,45 kg !!!
      Rower jest w idealnym stanie wizualnym i technicznym. Gotowy do jazdy bez żadnego wkładu finansowego.
      Nowy rower kosztował ponad 11 tys zł więc -50% ceny
      Sprzedaję bez pomiaru Stages
      cena 5555

• Mike_sti
      Przez Mike_sti
      Focus Izalco Donna w rozmiarze XS
      Mam na sprzedaż przepiękną damską szosę
      stack reach head angle  
      xs 545 mm 376 mm 71 °

Zapewniam, że na żywo wygląda jeszcze lepiej, zdjęcia tego nie oddaja... a te fioletowe detale...  
      Na ramie nie ma żadnej ryski
      Jest świetnie wyposażony
      Pełna grupa shimano ultegra 6700
      Koła Mavic Ksyrium equipe s
      siodełko specialized Ruby Gel Body Geometry

Polecam !
      cena 4999