Skocz do zawartości

[sztyca] Reverb 31,6mm 150mm


wojtas7

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam sztycę Reverb 31,6mm 150mm najnowszej generacji (2.0) z nowymi uszczelkami (rocznik 2017), używana jeden sezon, po dwukrotnym serwisie u Wicha (serwis standardowy smarowanie uszczelek czyszczenie itd), w stanie idealnym - działa wyśmienicie, anoda bez skazy. Manetka lewa dolna (w miejsce manetki przedniej przerzutki) [bądź z prawej strony nad manetką przerzutki]. Do sztycy dokładam pół litra oleju Reverb oraz dwie strzykawki do odpowietrzania (nie miałem potrzeby używania).  W razie zainteresowania mogę zrobić zdjęcia i zmierzyć długość kabla (raczej długi  - jeździ w ramie L i idzie dołem ramy.   Wersja sztycy stealth - kabel wewnątrz.

 

Cena 600zł wysyłam na swój koszt poczta/paczkomat/kurier do wyboru.  Odbiór osobisty Wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...