Skocz do zawartości

[2000zł] cross/fitness/ pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy,

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem roweru i nie mogę sie ostatecznie zdecydować, dlatego prosiłbym o Waszą pomoc.

Wzrost: 178cm
Waga: 74kg

Styl jazdy: trasy 30-50km(90% asfalt, kostka brukowa), jazda rekreacyjno-sportowa

Początkowo myślałem o rowerze crossowym, jednak po przemyśleniu co daje mi radość z jazdy (coraz dłuższe trasy i szybsze łykanie km) zacząłem się zastanawiać nad rowerem fitnessowym. 
Szose raczej odpuszczam, to jeszcze nie jest ten moment, tak samo jak baranek, wolałbym go uniknąć i zostać przy kierownicy z rogami.
Poniżej przesyłam propozycje nad którymi się zastanawiam.

Crossowe: Lazaro integral V3/ Kands Avangarde (najbardziej polecane, jednak ich wygląd słabo mi się podoba - wiem, wiem, że wygląd nie jeździ), Kross evado 4.0, Unibike Crossfire

Fitness: Merida Speeder 20V, Speeder 100, Triban 520, Kross pulso 1.0
 

Ogólnie bliżej mi do roweru fitnessowego, jednak ich klasa osprzętu mnie trochę zniechęca. Czy  możecie coś doradzić, może podrzucić jeszcze jakieś propozycje?

Z góry dziękuje za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osprzętu tribana akurat chyba nie można się przyczepić. Miałem okazję przejechać się nim w sklepie i miałem pozytywne wrażenia. Ale to jednak zupełnie co innego niż jazda w terenie. Może ktoś jest posiadaczem tego modelu i więcej Ci powie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...