Skocz do zawartości

[Btwin Hoptown 500] Jaki silnik znajduje się w tym rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pytanie jak w tytule. Wiecie może jakiej firmy silnik i sterownik znajduje się w tym rowerze? jakieś jego specyfikacje? szukałem na internecie i nie mogę nigdzie znaleźć. Waszym zdaniem rowerek jest godny polecenia? zależy mi na składanym rowerze elektrycznym ze względu na małą ilość miejsca do przechowywania. Czy silnik w tym rowerze jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie bardzo rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. Normalnie są sprzedawane rowery elektryczne w sklepach, które w opcji offroad lecą 50km/h i jest wszystko ok (tyle, że kosztują 8 tysięcy). Jak ktoś zada pytanie czy można odblokować rower z ograniczenia 25km/h żeby miał wspomaganie do 30km/h (bo często dochodzę z buta przez las do innej miejscowości do mojej drugiej połówki - teraz na rowerze) to już wielkie oburzenie, że chce złamać prawo... Czyli jeżdżąc codziennie na rowerze z prędkością 35km/h o własnych nogach to łamie prawo? po prostu tego nie rozumiem. A co do pytania w dzisiejszym poście to nie pytam o odblokowanie tylko o specyfikacje bo już pogodziłem się, że będzie te 25km/h ale nic o tym rowerze nie ma napisane, po za tym, że jest btwin... Mam 14 dni na zwrot a nic o nim nie wiem, niewiem czy ten silnik jest ok czy to badziew, który padnie po roku. Tak samo zaskakuje mnie opcja, że bateria ma żywotność 500 ładowań a nigdzie nie można kupić takiej baterii jak już mi padnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja wjeżdżając autem na strefę zamieszkania i jadąc 25 km/h też łamię prawo. Nie chodzi o prędkość, a o przepisy.

Baterię można zregenerować, ew. gadać z Decathlonem, pewnie mogą ściągnąć. Opłacalność to już inna sprawa.

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupiłeś rower nie znając jego specyfikacji i jak jej nie poznasz to chcesz skorzystac z 14 dni na zwrot bo nie znasz specyfikacji ? 

Pokrętne to tłumaczenie ;)

Ja to widzę tak ze pytasz o specyfikacje bo od "tyłu" strony chcesz znaleźć sposób na zdjęcie blokady.

Co do łamania prawa ... Na rowerze możesz naginać ile nogi wycisną ... Byle nie szybciej niż znaki i inne przepisy prawa.

Na rowerze ze wspomaganiem elektrycznym też możesz gnać 35 km/h i więcej pod warunkiem ... że wspomaganie wyłączy się po przekroczeniu 25km/h i wyciśniesz to z nogi. 

Nie wnikając w detale "rowery ekektryczne" majace po 500 i wiecej wat rozwijające predkość 50+ km/h nie sa rowerami w rozumieniu przepisów prawa i nie można sie nimi poruszać po drogach publicznych ... Powinny przechodzić homologacje jako motorower.

I na nic tu tłumaczenie ze chodzisz przez las do "drugiej połówki". Jak ci za daleko to znajdź taka w swojej miejscowości z drugiej strony drogi :).

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...