Skocz do zawartości

[Amortyzator przedni] Co to za amortyzator - ktoś jest w stanie to rozpoznać?foto)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum więc chciałem się również oficjalnie ze wszystkimi przywitać - Cześć! :) Wracam do jeżdżenia rowerem po wielu latach przerwy, spowodowanej głownie kontuzją pleców ale teraz nie o tym. Otóż poszukuję obecnie roweru na oku mam egzemplarz z dość ubogim opisem i ma jakiegoś Bombera tylko nie wiem co to może być. Czy ktoś potrafi po zdjęciu odgadnąć co to za model? Byłbym bardzo wdzięczy bo kota w worku nie chce kupować :)

cotozaamor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny czyli MX Comp Air tak? Dzięki za odpowiedź niestety dokładniejszych zdjęć na razie nie mam bo sprzedający ma dzisiaj wolne, a on sam nie potrafi powiedzieć jaki to amortyzator bo się nie zna ma tym. Jutro może dostanę jakieś lepsze foty. Może ktoś to potwierdzić jeszcze że to MX Comp z okolic 2003? Wygooglałem że to bardzo dobre roczniki tych amorków. A jak to się ma w porównaniu z Rock Shoxem Dart 3 z blokadą skoku bo mam tez na oku bardzo podobny rower z takim właśnie amorkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...