Skocz do zawartości

[okulary] Okulary rowerowe Tifosi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem na etapie zakupu nowych okularów na rower (budżet do 200 zł, za małą rezerwą), gdyż w moich obecnych i jedynych jak dotąd Uvex Sportstyle 103 pękła szyba w trakcie wymiany. W trakcie poszukiwań odkryłem markę Tifosi, która oferuje szeroką gamę przeróżnych okularów.

Chciałbym zapytać czy ktoś używa ich produktów i może się na ten temat wypowiedzieć. Zastanawiam się nad Tifosi Davos, wcześniej brałem pod uwagę również Podium XC, ale brak ramki nie bardzo do mnie przemawia.

https://www.amazon.com/Tifosi-Davos-Matte-Sunglasses-Black/dp/B0736C9SJ9/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Celowo podrzuciłem link z Amazona, bo opinie tam zamieszczone są różne.

Generalnie nie mam jakichś szczególnych wymagań, budżetowe Sportstyle 103 wydawały mi się całkiem ok. Może ktoś coś doradzi odnośnie Tifosi czy warto ewentualnie podrzuci jakieś propozycje w budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum ktoś pisał, że używa Podium XC i jest zadowolony. Na Amazonie jest kilka opinii, w których ludzie narzekają na zalewanie szyb potem, podobno z powodu braku ramek. Nie miałem do czynienia z takimi okularami do tej pory więc trudno mi to ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...