Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Prz

[Ilość dni] Świnoujście-Rugia

Rekomendowane odpowiedzi

Prz

Myślę nad wyjazdem na długi weekend na Boże Ciało, gdzie chciałbym zwiedzić następujące miejsca:

1) Fort Gerharda i Podziemne Miasto w Świnoujściu

2) Muzeum i okręt podwodny w Peenemunde

3) okręt podwodny w Sassnitz

Nie jeździłem jeszcze na wielodniowe wyprawy, ale długie dystanse to dla mnie nie problem. Rower gravel, podróż na lekko z noclegami na kwaterach. Na środę wieczór mogę być w Szczecinie lub Świnoujściu, czy realne jest obskoczenie takiej trasy z ww. atrakcjami tak, żeby w niedzielę o 17 wsiąść do pociągu powrotnego w Szczecinie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Prz

Nie mogę już edytować, biorę ewentualnie pod uwagę wydłużenie wypadu o 1 dzień i start ze Szczecina/Świnoujścia w środę rano.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 • Popularny

 • Podobna zawartość

  • wchaw11
   Przez wchaw11
   Witam. Ostatnio zakupiłem nowy rower. Jednak pierwsze co dało mi się we znaki to manetki przerzutek (obrotowe) - szczególnie przednich, ponieważ żeby zmienić bieg z pierwszy na drugi trzeba przejść kilka poziomów po drodze i łańcuch nie od razu się zmienia, tylko zazwyczaj jest tak, że przekładam z 2 na 3 i słychać tylko głośny i nieprzyjemny dźwięk a łańcuch zostaje na biegu drugim. Przerzutka z przodu - MICROSHIFT FD-M20, z tyłu - MICROSHIFT RD-M25, manetki - MICROSHIFT MS25. 
   Przychodzę z pytaniem czy można wymienić manetki na takie podajże klamkowe bądź cynglowe (takie nie obrotowe) i cenę wymiany (zakupu)  albo o porady na temat tych manetek i przerzutek, które mam obecnie, np. jak przekładać biegi, kiedy, o jaki stopień (w obrotowych przednich) i jak one mniej więcej działają.
   Pozdrawiam.
  • Gość Robert
   Przez Gość Robert
   Cześć,
   planuję w wakacje przejechać trasę Katowice-Gdańsk. Punkt początkowy jest ustalony, punkt końcowy nie musi być dokładnie ten :) Chciałbym zrobić około 600 km w około 6 dni, dojechać nad morze, być może odpocząć dzień-dwa i wrócić pociągiem.
   W jaki sposób efektywnie zaplanować trasę, tak, żeby:
   - składała się z mniej więcej równych odcinków
   - przebiegała przez malownicze tereny (w miarę możliwości)
   - prowadziła głównie po drogach o małym ruchu, ścieżkach rowerowych i utwardzonych drogach leśnych
   - zawierała noclegi pod dachem?
    
   Z tym ostatnim sobie poradzę, najtrudniejsze dla mnie jest wyznaczanie trasy. Próbowałem google maps, ale na rowerze tyle razy wyprowadziło mnie w pole, że nikomu tego nie polecam. Próbowałem Stravę + heatmap, ale ich mapa jest bardzo nieczytelna. Obiecująco wyglądało bikemap, ale nie pokazuje długości segmentów. Te wypróbowałem, ale to i tak techniczna strona, która nie uwzględnia doświadczeń innych. Myślałem, że znajdę coś pod "trasy rowerowe" w google, ale strony albo są przestarzałe, albo nieutrzymywane, albo skupiają się na trasach lokalnych (np. per województwo).
    
   Co moglibyście zasugerować?
    
   Robert
  • PrzezPolskePoMarzenia
   Przez PrzezPolskePoMarzenia
   Cześć, pisze do Was drodzy Rowerzyści ze sprawą.
   Organizuje akcję ogólnopolską gdzie dla chorego Jasia Bielińskiego z Tczewa przejedziemy na rowerach wspomagani przez motocyklistów 700km z Pruszcza Gdańskiego do Nowego Sącza w dniach od 1 do 5 września. Trasa wygląda tak:
   Pruszcz Gdański Faktoria - Toruń 1 września
   Toruń - Łódź 2 września
   Łódź - Częstochowa 3 września
   Częstochowa - Kraków 4 września
   Kraków - Nowy Sącz Rynek 5 września
   Mam że ktoś z Was chciałby do nas dołączyć i razem z nami pojechać dla Jasia? Dodam że finał akcji zaplanowany jest na Sądeckim Rynku w dniu 5 września od godziny 14 do 22, wiele koncertów, pokazów, zabawy i przede wszystkim pomoc w zbiórce pieniędzy. Zapraszam. 
   Więcej szczegółów na https://m.facebook.com/PrzezPolskePoMarzenia/ lub telefonicznie u mnie 731955365. 
    
   Pozdrawiam
   Organizator akcji Przez Polskę Po Marzenia
   trasa - czas jazdy, godziny, pauzy, postoje itp.odt
  • KacperV13
   Przez KacperV13
   Cześć!
   Mam pytanie, bo chciałbym zacząć jeździć więcej po górach (zjazdy) i zastanawiam się nad rowwrem. Myślałem nad składaniem albo kupnem gotowca. Jakbyście mogli mi doradzić byłbym wdzięczny. Jeszcze jakbyście mogli mi coś zaproponować.
  • Alkowskey
   Przez Alkowskey
   Cześć, stworzyłem ostatnio aplikacje do wyznaczania losowej trasy. Nie zbieram żadnych danych, mam zamiar ją rozwijać, dlatego pomyślałem, że napiszę tutaj. Potrzebuje waszych pomysłów co dodać, zmienić. Jestem początkującym programistą więc aplikacji daleko do profesjonalizmu i domyślam się, że znajdzie się sporo błedów. Aplikacja ma za zadanie wyznaczyć trasę o całkowitej długość w okolicach tej którą podacie (wlicza się tam droga powrotna do punktu startu). 
   Nazwa aplikacji: RoVVer
   Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Alkowskey.alek.rovver
×