Skocz do zawartości

[hamulce] Jakie hamulce do roweru crossowego


gokart

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedający twierdzi że użytkowany sporadycznie więc myślę że kilkaset  kilometrów na rok jeździł. 

Ja jak pisałem wyżej zamierzam robić około 1500 kilometrów rocznie. 

Zastanawiam się też czy kupowanie roweru używanego na odległość to dobry pomysł. 

Bo  rower przedstawiony jako mało użytkowany a faktycznie kaseta przejechała więcej niż kilkaset kilometrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na kilkaset, tysiąc. Przerzutka w bdb stanie. Jesli rama cala, amor, jego lagi proste i bez wżerów to nie ma żadnej filozofii. Ewentualnie piasty czy dobrze się kręcą i nie mają luzow a obręcze wgniot czy ósemek wiekszych niż minimalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi oczywiście o wygląd i zużycie - to widać, czy krzywa tego nie wie nikt. Nawet krzywej można zdjęcia tak zrobić, że będzie wyglądała na prostą.

Dodam, że takich rd-m430 widziałem setki w różnym stopniu zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giant XTC 840, Aluminium hard tail, cały napęd Shimano Deore XT, oświetlenie LED Cat eye, kierownica, sztyca, mostek Kore, siodło Fizik Nisene na tytanowych prentach, widelec przód Rock Shock Psylo SL, U - Turn 80-125 mm, komputer VDO, hamulce tarczowe hydrauliczne, opony Continental Vapor

1000 zł cena atrakcyjna?  Jeśli stan roweru i osprzętu byłby bardzo dobry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys wlepil link do OLx byloby prosciej :-)

Jesli nie przeszkadza Ci 26calowe koło  - i kupujesz rower dla siebie zeby sobie posmigac po jakis tam bezdrożach, to ten giant całkiem fajny rower zdaje sie. Jesli jescze np manetki byłby w nim XT9s to same manetki w niezłym stanie są warte z 200pln ...

To siodło tylko jakies Retro...

Ciekawe jak z papierami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cinol123 napisał:

Jakbys wlepil link do OLx byloby prosciej :-)

Jesli nie przeszkadza Ci 26calowe koło  - i kupujesz rower dla siebie zeby sobie posmigac po jakis tam bezdrożach, to ten giant całkiem fajny rower zdaje sie. Jesli jescze np manetki byłby w nim XT9s to same manetki w niezłym stanie są warte z 200pln ...

To siodło tylko jakies Retro...

Ciekawe jak z papierami...

To ten z opisu:

https://www.olx.pl/oferta/giant-xtc-840-CID767-IDu6M7z.html#31d52c45ed

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nawet nawet. Amor może być ustawiony na 120 ( czy 125 mm już nie pamiętam ) a rama chyba powinna mieć amor  100 mm ( mogę się mylić ) ale jeśli nawet to i tak nie jest źle. Amor porządny, widać na zdjęciach że reszta też nie zajeżdżona, można się temu przyjrzeć bliżej, popytać właściciela, poprosić o zdjęcia dokładniejsze ( lag i napędu )  Jeśli wszystko ok to na pewno warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Biesz766 napisał:

To ten z opisu:

wiem, znalazlem go zanim odpisalem.

Rower na oko niezly, nie liczac tego siodla, ktore ja bym zmienił :P bo mnie w oko kłuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...