Skocz do zawartości

[bagażnik] z opcją szybkiego demontażu - szukam


siutek84

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pytanie za 100 pkt:

Posiadam rower jak na zdjęciu poniżej:
b949-u1900_orig.jpg?1383312976


Staruszek z niego, ale zrobiłem na nim wieeeele km i jeszcze raz tyle przejadę ;)
Ale nie o tym chciałem. 
Szukam bagażnika do niego z możliwością szybkiego demontażu. Takiego, na którym mógłbym zamontować jakieś proste sakwy. Mój rower wygląda identycznie jak ten na fotce wyżej, więc montowanie najzwyklejszego bagażnika na stałe to jak zakładanie świni siodła :/ ani to ładne, ani praktyczne. Dlatego szukam właśnie czegoś co będę mógł szybko założyć w razie potrzeby. Udźwig w skrajnych wypadkach musi być wystarczający by móc założyć jakiś prosty fotelik dziecięcy wraz zawartością (niespełna 3 letnie dziecko, czyli okolice 15kg)

Widziałem na tym forum już kilka różnych propozycji, jednak może w międzyczasie ktoś z userów wpadł na jakiś nowy, ciekawy produkt. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem z czymś takim, kilka lat i zona też ;) Montowane do rury podsiodłowej. Żonie tylko czasem stukało o bagaznik i nieco porysowało, tam gdzie stukało, ja nie miałem i póki co nie mam bagaznika ;)

https://www.centrumrowerowe.pl/fotelik-htp-design-elibas-t-pd14215/?v_Id=103796

 

Jak na rurze zamontujesz ten zaczep to potem montaż i demontaż to dosłownei kliknięcie, zostaje na rurze tylko ten uchwyt i mozna jeździć.

 

A bagażnik mozę też jakis montowany do rury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...