Skocz do zawartości
Peleryn

[Hayes Ryde] Pomoc z Klamką

Rekomendowane odpowiedzi

Peleryn

Witam. Potrzebuję pomocy! Ostatnio zgubiłem gdzieś na trasie część do regulacji klamki hamulca, jest ktoś w stanie napisać jak to się nazywa ta część lub/i gdzie można ją nabyć?

(zdjęcie w załączniku)

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Inked20180421_180240[10120]_LI.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fenthin

W Ryde to jest regulowane przy użyciu imbusa, jak dobrze kojarzę? Nie jak w Trail czy Prime? Jeśli tak, taką tulejkę z gwintem w poprzek wykona Ci każdy tokarz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Peleryn

Dzięki za szybką odpowiedź, tak reguluje się je za pomocą imbusa, ale czy wiesz np. jak to się nazywa by zakupić to w jakimś sklepie? Albo jak jest możliwość proszę o wklejenie linku dom sklepu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Luki160
      Przez Luki160
      Witam.Mam 165cm wzrostu i zastanawiam się jaki rozmiar ramy będzie dla mnie lepszy.Mianowicie M(19 cali),czy S(17cali).S wydaje mi się mała,ale nie znam się na tyle żeby to ocenić,więc proszę o pomoc.
    • mowglie1976
      Przez mowglie1976
      Witam, mam Rockridera 520 rok 2016 przy hamowaniu szumi przedni hamulec. Przejechane na nim mam około 600km (2 sezony po kupnie roweru z różnych przyczyn nie używany). Czy jest to możliwe że po 600 km starły się kocki (widoczna przerwa miedzy tarczą a okładzina jest około 0,5mm z każdej strony, nie bardzo widzę czy jest okładzina na klocku).
      Jeśli ktoś ma jakąś koncepcje to chętnie wysłucham, wyczytam bo z tarczówkami do tej pory nie miałem do czynienia.
    • Goryl
      Przez Goryl
      Cześć.
      W tym miesiącu mam zamiar kupić rower do dirtu. 
      Uzbierałem sumke 4000zł. Mam 184cm wzrostu i 85kg wagi.
      Chciałbym aby rower byl ladny ,lekki ,wytrzymaly i mial glosna piaste.
      Co lepsze gotowiec czy składak.
      Dawajcie swoje propozycje .
                                                                                                                                                                                                                                                            Z góry dzięki za pomoc

• hdudu38c
      Przez hdudu38c
      siema powie mi ktoś proszę jaką długość szprych dobrać do koła? oczywiście wiem o kalkulatorach itp ale coś mi nie idzie 
      Przednie koło:
      -piasta dartmoor revolt disc 20 32 otwory
      -obręcz ns Fundamental 26 cali zaplot na 3 krzyże 32 otwory 
      Tylne koło:
      -piasta accent race 142x12 32 otwory
      obręcz ns Fundamental 26 cali zaplot na 3 krzyże 32 otwory 
      pomocy i dziękuję