Skocz do zawartości

[Hayes Ryde] Pomoc z Klamką

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Zidligoth
      Witam, planuję zakup Dartmoora Horneta 2021 i nie jestem przekonany co do jego zastosowaniu w codziennej luźnej jeździe. Byłby to mój drugi rower górski, u boku horneta zaczynał bym swoją przygodę z cięższą jazdą i skakaniem. Dotychczas jeżdżę na zwykłym rowerze górskim za około 2.5k. Od roweru wymagam żeby właśnie nadawał się do cięższej jazdy po lesie i do skakania ale chcę nadal móc sobie często wyskoczyć na dłuższą trasę po płaskim np. 15km. 
      Prosiłbym o poradę czy ten rower spełni moje oczekiwania lub na jakie ewentualne wyrzeczenia muszę się liczyć względem mojego obecnego zwykłego roweru górskiego
      Pozdrawiam
    • Przez Nickname1
      Siemka!
      Oczekuję na szybką odpowiedź od paru dni poszukuję rower za 2000-2500 nie jestem zdecydowany,ponieważ przeszukując forum nie znalazłem odpowiedniego do swoich potrzeb.  Jestem amatorem w tej dziedzinie i oczekuję odpowiedź od expertów ale do rzeczy chciałbym żeby rower miał dobrą przezutkę typu (Deore najlepiej, alivo) hamulce hydrauliczne jestem chlopcem o wzroscie 165 cm i 60 kg rama 17 
      Z góry dziękuję i pozdrawam 
    • Przez adambramorski1122
      witam posiadam rower typu bmx i ostatnio postanowiłem wymienic suport w tym rowerze lecz jak za pierwszym razem zamówiłem całą oś z miseczkami i łożyskami rozmiar 43,1 to miseczki były za duże a nie umiem znalesc mniejszych pomocy co mam zrobic . macie zdjęcie tego co zamówiłem 

• Przez kacper123145
      siemka  zamierzam zaczynać moją przygodę z rowerami na wyższym poziomie  bo do teraz jeżdze na sztywniaku i moj rower  juz sie  nie nadaje na latanie na jakie ja chciałbym sobie pozwolic  . Niestety nie  potrafie znalesc zadnego roweru podemnie. rower jaki chciałbym kupic to jakis full lub enduro (nie hardtail)
      o mnie:
      lat 13
      wzrost 167
      budzet:5000zł
      proszę o pomoc 

• Przez alpriv
      Witam, zamawiał ktoś kiedyś rower na stronie swiatrowerow.com.pl? Mam na oku ten oto rower https://swiatrowerow.com.pl/marin-bobcat-trail-3-2021.html, ale nigdzie indziej nie mogę go znaleźć, a nie jestem w stanie znaleźć konkretnych opinii.
      Z góry dziękuję.
  • Dodaj nową pozycję...