Skocz do zawartości

[Rower używany] do 1500 zł full lub górski


mastiv2

Rekomendowane odpowiedzi

Model czego? Ramy? Ram do XC masz dziesiątki. Bardzo popularna u Nas to Accent Peak, sam uzywam. Tyle ze nie wiem jak chcesz zlozyc rower za 1,5k kiedy sama rama i stery to koszt 800- 900 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
17 minut temu, mastiv2 napisał:

nowego

Nie

18 minut temu, mastiv2 napisał:

używanego

Być może, ale cudów nie oczekuj, raczej coś co z 10 lat ma na karku. No i nie będzie to 27,5

18 minut temu, mastiv2 napisał:

poskładać do ok. 2000zł

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NorthAngel82 napisał:

2000 PLN trzeba dać za taki zwykły rower. Ale możesz też i sobie kupić rower za 3000 PLN.

Co to jest zwykly rower?

Jezeli mowimy o nowym, to raczej nie znajdziesz ponizej 5k.

Po co Ci full swoja droga? Nie podales skoku jaki Cie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie jeżdżę na zmianę raz moim starym fullem który już sie rozsypuje i raczej długo nie wytrzyma (26'',10lat++), a do szkoły jeżdżę krosem ojca (ok. 4+ lata) . Z tym że lubię sobie wyjechać na miasto lub na bezdroża i trochę  poskakać amatorsko po wysokich krawężnikach, górkach lub dziurach lubię czuć ten damper. Jazda krosem strasznie mnie irytuje czuje każdy kamyczek na który najadę, każdy krawężnik wszystko co się znajdzie pod tylnym kołem. Dlatego celuje w coś z podwójną amortyzacją co da mi możliwość zarówno szybszej i komfortowej jazdy jak i możliwość poskakania i pojeżdżenia po ciężkim terenie. Rozglądałem się za all mountain i było coś niedawno na 27.5 za 2100 zł ale w zielonej górze czyli jakieś 500km+/- oddalone od mojego miasta.

a skok jaki mnie interesuje to coś ok. 120-150mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...