Skocz do zawartości

[Przerzutka przód] deore lx i wymiana środkowego blatu


Karol1994czx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem środkową tarczę do korby alivio fc m410, jednakże owa tarcza nie za bardzo chce  współpracować z moją przednią przerzutką. Dodam, że poprzednia tarcza miała 32t a , nowa ma 36t.  Miał ktoś podobny  problem?  Jeśli chodzi o prawidłowy montaż to od razu wykluczę jedną z możliwości: na pewną właściwą stroną zamontowałem. Ta tarcza pochodzi z innego modelu korby https://www.dobrerowery.pl/tarcza-fcm431-36z-srebrna?gclid=Cj0KCQjwttbWBRDyARIsAN8zhbK4XKSj2Trvj8_XdML8zx8ptNBgWEgo7vgMAMrj56THUuSgYKEKB7YaAtSmEALw_wcB

czy ma jakieś znaczenie, po za rozstawem otworów? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obecnej sytuacji mam dwa scenariusze do zrealizowania:

a) kupić  tarczę 32t + korzystać z największego blatu, który może i nie jest doszczętnie zużyty, ale jednak nowy nie jest, czy:

B) dokupić największą tarczę, taka która będzie pasowała do tej 32t intym sposobem mieć nowy napęd ( proszę wziąć pod uwagę, że wymieniłem kasetę i łańcuch na nowe, a najmniejszy blat jest prawie niezużyty.

 

Chodzi o to, że nie chciałbym aby ta tarcza za którą zapłaciłem 30 zł leżała nieużywana.  Która opcja lepsza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...