Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
djmarco83

[polecam błotniki] do 29er idealne

Rekomendowane odpowiedzi

gyrill

A nie leci Ci przez tylny trójkąt na pięty i w napęd? Mi to zawsze przeszkadza w poszukiwaniu idealnych błotników... Bo przód wygląda wzorowo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lewocz

Też mam taki set. Nieźle jest ale tylny RM29 jest trochę wiotki i podczas jazdy monco buja na boki przez co ochrona jest trochę gorsza. No Mud jest krótszy więc jest sporo lepiej, ale i tak ostatnio zanabyłem ZEFAL FM20 (montowany do korony) i myślę go przetestować na majówce w górach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
djmarco83

Dzisiaj dopiero założyłem ale po przejechaniu kilkunastu km nic nie zauważyłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SoloTM

Może dlatego, że sucho dzisiaj jak pieprz i ani kropli z nieba nie było? Wyglądają nieźle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lewocz

Samemu trudno ocenić. Jadąc z tyłu i patrząc na ten błotnik widać, że chodzi na boki i siłą rzeczy ucieka poza obrys koła. Natomiast ma inne zalety, zresztą tak jak prawie wszystkie inne błotniki. Generalnie ja z tych Zefali też jestem zadolowony. Jeszcze jest kwestia tego typu, że No Mud jest pod koła 26-28. Na rowerach z oponami 29 błotnik jest już bardzo bliosko opon. Ale u mnie przy oponie 2,25 da się jechać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
djmarco83

Wydaje mi się, że to jest najlepsza opcja na dzień dzisiejszy. Sporo tych błotników przeszło mi przez ręce i te są najlepsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta