Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
zkompasempl

[na orientację] XIV Rajd z Kompasem 26-27.05.2018 Goręczyno

Rekomendowane odpowiedzi

zkompasempl

W ostatni weekend maja Klub „Z kompasem” zaprasza na XIV edycję swojego Rajdu w okolice Goręczyna, gmina Somonino.  Gmina Somonino położona jest w środkowej części Kaszub (Szwajcaria Kaszubska). 

Szczegółowe informacje oraz rejestracja- na stronie internetowej Rajdu: www.zkompasem.pl.

Zapraszamy również na naszego Facebooka  i Instagrama- zkompasem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• zswsdmo
      Przez zswsdmo
      Witam, poszukuję dla swojego taty konkretnego bagażnika (zdjęcie poniżej, znalezione w internecie, swoich niestety nie mam). Nie jest on już produkowany, szukałam chyba już wszędzie. Jest on na klucz, był produkowany w różnych kolorach (czarny, szary, czerwony - o takich wiem bo mieliśmy takie kolory). Jeżeli ktoś z Państwa ma taki na sprzedaż bądź ma źródło, gdzie bym mogła dostać taki o to bagażnik byłabym bardzo wdzięczna :). Odkupie nawet większą ilość :).

Pozdrawiam

• Sclicker
      Przez Sclicker
      Siema planuję zakupić rower na małe hopy 1 max 2m, dropy małe schody zjazdy itp. Znalazłem to na OLX cena 3500zł. Amortyzator przedni 140mm skoku tylni sam gość co sprzedaje nie wie więc X. W przednim amortyzatorze uszczelki do wymiany. Oba były serwisowane na początku tego sezonu.
      SPECYFIKACJA:
      Rama- Specialized Enduro Pro SL 2010 
      Amortyzator- Fox Talas 32 (uszczelki do zmiany) 
      Damper- Fox Float RP2
      Hamulec przód- Avid CODE 4
      Hamulec tył- Magura MT2
      Przerzutka tył- Sram X9
      Przerzutka tył- Nie wiem
      Manetki- Sram X7
      Kierownica- Brut 6061 T6 DB
      Mostek- Ritchey
      Korba- Truvativ STYLO 
      Sztyca- Giant 
      Tarcza przód- Avid G2CS 203
      Tarcza tył- Avid G3CS 185
      Stery- Cane Creek VP-A58ACL
      Gripy- Odi SDG
      Obręcze- DT SWISS X430
      Opona przód- Shwalbe NOBBY NIC
      Opona tył- Specialized Pro RESOLUTION
      Pedały- Shimano PD-M520
      Koła 26" Rozmiar ramy M/L
      To wszystko co udało mi się dowiedzieć od sprzedającego - Rama nie spawana, nie ma wzmocnień, wgnieceń, nic nie skrzypi nie trzeszczy. Hamulce kosy. Za niedługo jadę obejrzeć i pasowałoby się dowiedzieć od ekspertów czy warto.

• Davo_13
      Przez Davo_13
      Cześć mam na imię Dawid. Od sierpnia strasznie zajawiłem się rowerami, wyciągnąłem swój stary rower z szopy i zacząłem uczyć się sztuczek i bardziej agresywnej jazdy. Wiele się nauczyłem przez te dwa miesiące, i teraz wiem że mój aktualny sprzęt nie wystarcza. Oba amortyzatory strasznie skrzypią, a dodatkowo są ciężkie i mało wydajne. Z góry dziękuję !!! link do zrzutki : https://zrzutka.pl/snxj97

• NowyRenowacja
      Przez NowyRenowacja
      Jak w temacie. Co to za szosa i mniej więcej jakie lata bo przymierzam się do renowacji.
    • foulpsyche
      Przez foulpsyche
      Witam proszę o pomoc w wyborze roweru. Mój wzrost 175cm. Rower będzie używany głownie do jazdy miejskiej, ale nie wykluczam bardziej wymagających tras.
      Znalazłem kilka ofert wyglądających w miarę sensownie.
      Rower Kellys VIPER 10 21.5" lub 19.5"
      Rower KROSS TRANS INDIA 2015 r
      Rower Kross Hexagon X1 2015 r 19"
      Rower KELLYS VIPER 10 , VIPER 50 , Viper 30
      nowy MTB
      Rower SCRANE
      KANDS ENERGY 700 Men 2018r
      Nowy Rower Romet ORKAN 1 M MTB Rower crossowy ZenitSport 28
      Proszę po pomoc w doborze z powyższych lub dodanie jakiś sensownych ofert do 1200zł.
      Z góry dziękuje.