Skocz do zawartości
mala_lovli

[Kross 2018 vs Merida 2017] pomoc w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Lumperator

Bardzo porównywalne rowery. Chyba poleciłbym Meridę ze względu na większe obniżenie suportu, ciut krótsze tylne widełki i jeśli lubisz szybciej pojechać to też ze względu na nieco dłuższy zasięg umożliwiający większe nachylenie sylwetki (reach). Nic nie wiadomo na temat Twojego wzrostu. Rozmiar 15" byłby dobry w okolicach 158-165cm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• kamil211095
      Przez kamil211095
      Witam, potrzebuję wymienić stery (VP A45AC3 Semi-Integrated) w ramie Kross Soil z 2016 r. Czy ktoś orientuje się, czy stery Dartmoor Astro będą pasowały ewentualnie mógłby polecić coś wartego uwagi w cenie do 200zł?
    • Henioeu
      Przez Henioeu
      Na portalu innpoland.pl znalazłem artykuł "Wielkie zmartwychwstanie polskiej legendy. Romet odbudowuje swoje rowerowe imperium."
      Artykuł opisuje firmę Romet, jest tam zdjęcie na którym jest właściciel firmy Arkus i marki Romet... na tle stojaka z ramami Merida!
      Czy Arkus - Romet produkuje ramy lub całe rowery dla Meridy?
      link do artykułu:
      http://innpoland.pl/134425,wielkie-zmartwychwstanie-polskiej-legendy-romet-odbudowuje-swoje-rowerowe-imperium
      link do zdjęcia:

jeszcze cytacik: "Rowery są produkowane w Polsce, w naszych fabrykach, na naszych komponentach, uzupełnionych o komponenty światowych dostawców, którymi posługują się producenci całej branży rowerowej: Shimano, Sram-Rock Shox, Saturn, Selle Royal, San Marco, Michalin, Kore itd" ;-)

• Luki160
      Przez Luki160
      Witam.Wczoraj znalazłem ten rower:
      https://www.olx.pl/oferta/kross-hexagon-x9-CID767-IDoOdmY.html
      Cena jest zachęcająca,ale może coś tam nie gra.Do kupienia jest przerzutka tylnia,blat,manetka,siodełko.Ile to lącznie wyjdzie,czy wogle to się opłaca i czy montowanie tego wszystkiego nie jest ciężkie?
    • Luki160
      Przez Luki160
      Witam.Mam 165cm wzrostu i zastanawiam się jaki rozmiar ramy będzie dla mnie lepszy.Mianowicie M(19 cali),czy S(17cali).S wydaje mi się mała,ale nie znam się na tyle żeby to ocenić,więc proszę o pomoc.