Skocz do zawartości

[Rower] Kross z kołem 27 cali - co to jest ?


AndreCho

Rekomendowane odpowiedzi

zamówiłem w Martes Sport rower o takim oznaczeniu: DAMSKI ROWER MARTES BK EDIT L1 D 27 XL MSBEZ127X17W140003 KROSS (https://www.sklepmartes.pl/sporty/28929-damski-rower-martes-bk-edit-l1-d-27-xl-msbez127x17w140003-kross.html#/pe-women/rozmiar-17/kolor-msbez127x17w140003, w opisie jest że koło 27 (nie 27.5)ale opona 26x2.1. Rower jest dla 12 letniej córki o wzroście 160-165. Zasugerowałem się tym "27" i wybrałem 17 cali, mam teraz dylemat czy rower nie będzie za mały (zakładałem, że starczy na 3 lata ;)). Prośba o wyjaśnienie o co chodzi z tym rozmiarem 27 ?. W ofercie maja też 26 cali (https://www.sklepmartes.pl/sporty/28926-damski-rower-martes-bk-edit-l1-d-26-l-msbez126x17w140003-kross.html#/pe-women/rozmiar-17/kolor-msbez126x17w140003). Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 2 dni trzeba czekac na odpowiedź i mają takie błędy na stronie to po co tam w ogóle chcesz zakupy robić ? Jak się cokolwiek później stanie to elaboraty popełnisz na forum czy jak ? ;) Rower kupuje się w sklepie rowerowym który wie co sprzedaje i służy później pomocą w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AndreCho napisał:

Wiem, wiem :). Chodziło mi o to, że może ktoś z forum kupował ten model i wyjaśni mi moje wątpliwości :)

SoloTM no przecież wyjaśniłem o co mi chodzi, nie zamierzam "elaboratować" :) , przecież mowa tu o firmie Kross (rower), która raczej jest znana na naszym rynku.. a zresztą zamknijcie ten temat, bo widzę, że macie uczulenie na wszystko co nie kupowane w "stacjonarnym sklepie rowerowym" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dokumosa napisał:

To nie chodzi o zakup wysyłkowy tylko o kupowanie totalnie kota w worku w tym przypadku ;)

Ale ja widziałem ten rower w stacjonarnym Martes-ie, tyle że nie zdążyłem przymierzyć do niego córki, bo go ktoś kupił :). Z pomiarów wyszło mi 27,5`` koło i 17`` rama, więc go kupiłem w esklepie w/w i tyle. rower można oddać do 14 dni (w sklepie stacjonarnym). Ja tylko poprosiłem o wyjaśnienie moich wątpliwości - może już ktoś kupował w w/w sklepie... hehehe naprawdę dajmy już spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać, oto odpowiedź ze sklepu :)

Cytat

W odpowiedzi na Pana wiadomość, chciałam poinformować że wybrany przez Pana rower: DAMSKI ROWER MARTES BK EDIT L1 D 27 XL MSBEZ127X17W140003 KROSS, jest w poprawnym rozmiarze. Przytoczona przez Pana wielkość 26``x2.1 odnosi się do opon(bieżnika). Jest to typowo górski rower przystosowany do jazdy po kamieniach, dlatego też ma dość gruby bieżnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...