Skocz do zawartości

[Rower dziecięcy] Woom 5 - Czy ktoś posiada?


chudzinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
W dniu 24.02.2019 o 21:17, skom25 napisał:

Rzeczywiście, dziwne.

Mając taką kwotę, nie myślałeś nad ofertą Kross?

https://www.kross.pl/pl/rowery/dla-dzieci

Widziałem te rowery na żywo, robią bardzo pozytywne wrażenie.

No właśnie o wagę mi chodzi. Kross pewnie coś koło 13 kg waży. Dużo za dużo dla dorosłego a co dopiero dla dziecka. Te Superiory ile ważą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.04.2018 o 20:48, Roballinho napisał:

Myślę, że to towar niszowy i ciężko będzie pomacać przed zakupem. 

Przy zakupie wysyłkowym obowiązuje ustawowe prawo do zwrotu towaru. W Polsce jest kilka sklepów handlujących WOOM. Cena zwrotu w kartonie ok. 30-40 zł (DPD, Poczta Polska). A przecież można i bezpośrednio z Austrii kupić, także przecież z unijnym prawem do zwrotu lub wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A czy ktoś z uzytkowników F.L.Y montował bagażnik i błotniki?? Rower ma służyć do dojazdów do szkoły i w związku z wyjątkowo ciężkim plecakiem bagażnik wskazany:) Miał byc Superior ale w sklepie jak byłem okazało się, że jest problem z montażem bagażnika/błotnik i odpuściłem ale może ktoś uzytkowników podpowie czy do serii FLY czy innych 24 z Superiora idzie zamontować bagażnik/błotniki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 2.03.2019 o 07:15, Krzysiek121 napisał:

No właśnie o wagę mi chodzi. Kross pewnie coś koło 13 kg waży. Dużo za dużo dla dorosłego a co dopiero dla dziecka. Te Superiory ile ważą?

Ja na komunie dostałem stalowego Rometa. Ważył coś koło 20 kg i byłem zadowolony.  A dziecku będzie obojętnie czy 9,5 kg czy 13 kg, o ile nie jest bardzo szczupłe. Rozumiem, że Woom2 który waży coś koło 5 kg jest dużo lepszy dla 3 latka niż jakiś Giant co waży w okolicach 8 kg (kiedy sam 3latek way 15 kg), ale myślę, że Woom 4 i wyższe to przerost niskiej wagi nad treścią. Rower za 2 koła na SRAM X4?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś pisałem tak:

W dniu 24.02.2019 o 20:53, chudzinki napisał:

następny też będzie Woom ;).

ale następny był Trek Wahoo 26. Różnica w wadze między Woom 5 a Wahoo 26 to tylko 1 kg. Ja przy wypychaniu, wkładaniu na bagażnik nie czuję żadnej różnicy. Dziewczyny mówią, że czują 😉. Dla młodszego dziecka manetki SRAM są lepsze. Jak młodsza wyrośnie z Woom, a starsza nie dorośnie do większego to nie wiem co kupię 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy podobny dylemat - dzieciaki jeżdżą na czterech Islabikes po kolei, obecnie na kołach 20''. Czas rozglądać się za kołami 22'' - 24'' (czy są w ogóle koła 22'' ?). Rowery nowe bardzo podrożały, rynek używanych dziecięcych na kołach 24'' jest w PL bardziej niż skromny, a z UK gdzie czasem mozna tanio kupić (głównie przy odbiorze osobistym) nie opłacałoby się organizować wysyłki (szczególnie po ich wystąpieniu z UE).

Edytowane przez R10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...