Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
admadm83

[rower] - dla dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

admadm83
  •  
  • admadm83
  • Nowy użytkownik
  • 0
  • 5 odpowiedzi

Witam potrzebuję pomocy w wyborze roweru, jak w temacie dla dziewczyny /160cm wzrostu 54kg wagi/ cena 600-1100zł ,

używany głównie będzie szosie przez dwa sezony później prawdopodobnie dojdzie las tak że 50/50 dzięki za pomoc

może  ktoś sprzedaje tutaj na forum rowery ze zniżkami typu 30%? 5lat temu kupiłem tutaj rower ktoś sprzedawał meridy i  krossa taniej...?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• NowyRenowacja
      Przez NowyRenowacja
      Jak w temacie. Co to za szosa i mniej więcej jakie lata bo przymierzam się do renowacji.
    • foulpsyche
      Przez foulpsyche
      Witam proszę o pomoc w wyborze roweru. Mój wzrost 175cm. Rower będzie używany głownie do jazdy miejskiej, ale nie wykluczam bardziej wymagających tras.
      Znalazłem kilka ofert wyglądających w miarę sensownie.
      Rower Kellys VIPER 10 21.5" lub 19.5"
      Rower KROSS TRANS INDIA 2015 r
      Rower Kross Hexagon X1 2015 r 19"
      Rower KELLYS VIPER 10 , VIPER 50 , Viper 30
      nowy MTB
      Rower SCRANE
      KANDS ENERGY 700 Men 2018r
      Nowy Rower Romet ORKAN 1 M MTB Rower crossowy ZenitSport 28
      Proszę po pomoc w doborze z powyższych lub dodanie jakiś sensownych ofert do 1200zł.
      Z góry dziękuje.
    • foulpsyche
      Przez foulpsyche
      Witam jestem z okolic Krakowa,Tarnów.  Chciałem kupić rower do codziennej jazdy, siłownia, uczelnia. Niestety się nie znam na rowerach, ostatni jaki miałem to z komunii, rama cieżka nie na moją siłe wtedy, niestety juz totalnie rozleciał się i oddany na złom.
      Niestety budżet mam ograniczony 1000 zł maksymalnie 1200.
      Rozglądając się wpadłem na 2 rowery na olx.
      Rower 1
      Rower 2
      Nie wiem czy ryzykować i kupować używany i liczyć się że coś może nie grać czy w tej cenie znajdę coś nowego.
      Z góry dziękuje za pomoc.
    • Kujakov
      Przez Kujakov
      Cześć!
      Od jakiegoś czasu jestem za granicą i rozglądam się za rowerem. Bardziej na dojazdy do pracy i weekendowe wyjazdy na pozamiejskie drogi niż na las. Aczkolwiek czasem lubię też pojeździć trochę więcej i 'mocniej' :)
      Jest wrzesień, parcia na rower specjalnie nie ma, bo idzie do zimy. Ale ostatnio zgadaliśmy się ze znajomym z pracy, że ma na sprzedaż nówkę sztukę. Powiedzcie mi, czy warto go brać? 
      https://www.amazon.de/Ultrasport-Mountainbike-Shimano-Kettenschaltung-einstellbare-Scheibenbremsen/dp/B0722KFM4B/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1516777385&sr=8-1&keywords=4046228230368&linkCode=sl1&tag=social_media-21&linkId=fbc7895c9103b0882cf5cd8f32849fdc

Potrzyma to trochę? Czy raczej marketowa jakość i nie ma się co nastawiać? 

Pozdrawiam!
    • awasg
      Przez awasg
      witam wszystkich,zalozylem nowe drutowane opony Kenda 26x2 i niestety w pewnych fragmentach 2-3mm opony nie chca wejsc do srodka obreczy-na obu oponach i po obu stronach.Detka i pasek na pewno nie hacza,pompowalem i do 5 bar i spuszczalem powietrze i jezdzilem na 0,5 bara zeby je ugniesc i nic.Na tych krzywych oponach zjechalem juz z 60km i nie widzialem zadnej roznicy w jezdzie,wiec moze tak musi byc i trzeba sie z tym pogodzic?