Skocz do zawartości
admadm83

[rower] - dla dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

admadm83
  •  
  • admadm83
  • Nowy użytkownik
  • 0
  • 5 odpowiedzi

Witam potrzebuję pomocy w wyborze roweru, jak w temacie dla dziewczyny /160cm wzrostu 54kg wagi/ cena 600-1100zł ,

używany głównie będzie szosie przez dwa sezony później prawdopodobnie dojdzie las tak że 50/50 dzięki za pomoc

może  ktoś sprzedaje tutaj na forum rowery ze zniżkami typu 30%? 5lat temu kupiłem tutaj rower ktoś sprzedawał meridy i  krossa taniej...?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Venonat
      Przez Venonat
      Witam. Mam nadzieję, że piszę w dobrym temacie. Szukam roweru dirt street do 2100 zł. Jestem średni w tych sprawach, więc przychodzę do was. Myślałem nad dartmoorem gamer 26 albo Kellys whip 10. Jakieś lekkie latanie po lesie, jazda po mieście, zjazdy ze schodów, murki, skate parki itp. 
    • pawelch002
      Przez pawelch002
      Witam,
      Jestem tutaj nowy więc od razu przepraszam jeśli założyłem temat w złym miejscu Chciałbym Was prosić o radę, potrzebuje roweru do 2000zł. Mam 184cm wzrostu więc rozmiar kół to raczej 29, lubię przejażdżki po mieście ale również i poza nim więc raczej model MTB. Nie wiem jaki rozmiar ramy byłby dla mnie odpowiedni... 18/19? Jak mógłbym to sprawdzić?
      Póki co upatrzyłem sobie dwa modele, Kross Hexagon 6.0 ewentualnie 5.0 (jaka jest różnica między nimi?) oraz Superior XC 849 (ten mi jakoś chyba bardziej odpowiada). Możecie mi doradzić który wybrać, co i jak? Oraz podać swoje własne propozycje

Dziękuje i pozdrawiam
    • minimini
      Przez minimini
      Dzień dobry. Mam pytanie do kogoś kto ogarnia temat. Chciałbym kupić rower do 2.5 tyś. zł, ale jest problem, ponieważ ważę 139 kg, 187 cm wzrostu i tu pojawia się problem ze znalezieniem roweru. Chciałbym jakiś rower MTB do jazdy po mieście i czasem jakąś leśną drogą, ale głównie scieżki rowerowe i asfalt. Czy jest tu ktoś o podobnych gabarytach do mnie i kupił sobie jakiś rower, który wytrzymuje? Proszę o pomoc z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Gość Frekz
      Przez Gość Frekz
      Hej,

doradziłby mi ktoś jakiś rower, a najlepiej kilka, to może w jakimś okolicznym sklepie (np Decathlon znajdę któryś).

Generalnie chcę kupić rower na dojazd do pracy (droga trochę miasto trochę las) oraz chętnie na jakieś wycieczki do 100-200 km maks. Byłyby mi na pewno potrzebny błotnik, ale to chyba tyle z potrzebnych rzeczy. 

Budżet to maks 2 tys, ale wolałbym w 1,2-1,8 zamknąć. 

Zastanawia mnie ten model:  MTB ROCKRIDER 540 27,5" B'TWIN

• NorthAngel82
      Przez NorthAngel82
      Mam do sprzedania rower Kross Hexagon x4. Od czasu zakupu w sklepie minęło już 2,5 roku z czego tak naprawdę przez cały rok rower stał u mnie w pokoju w ogóle nie używany. Jest w bardzo dobrym stanie, nie jest po obijany nigdzie i dobrze się na nim jeździ. Jest to rower na kołach 26 cali i rozmiarze ramy M. Opony są Rubena Ocelot 26`` x 2.1``. Posiada manetki Shimano Tourney ST-EF51-A, 7 biegów. Korba to SR Sountour XR172 42/32/22T. Dźwignie hamulca Shimano Tourney ST-EF51-A. Hamulce tylnie i przednie to: Tektro Disc Aquila (mechaniczne, tarcza 160 mm). Przerzutka tylna to: Shimano Acera RD-M360 natomiast przerzutka przednia to: Shimano Tourney FD-TZ30. Jest to wolnobieg: Shimano Tourney MF-TZ21 14-28T. Siodełko oraz chwyty są firmy Kross. Rama jest Aluminiowa Perfomance.  Oczywiście rower mogę sprzedać bez światełek, które widoczne są na poniższych zdjęciach. W cenie roweru jest też podnóżka, a cena roweru to 1450 złotych. Poniżej prezentuje trzy zdjęcia wyglądu tego roweru:
      1) https://imgur.com/sMiFoM2
      2) https://imgur.com/BoG9Kn2
      3) https://s14.postimg.cc/f2m8ozz5t/BILD172007.jpg
      Serdecznie polecam rower ten wszystkim osobą ceniących sobie jazdę po lesie i łąkach, a także po mieście. Jeśli potrzebujesz nie drogi rower i nie masz specjalnych wymagań, a chcesz jeździć na nim do pracy, czy na niedzielne wycieczki rodzinne to ten rower jest właśnie dla Ciebie. Polecam serdecznie.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.