Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
klu

[Rower] Używany damski rower trekkingowy

Rekomendowane odpowiedzi

klu

Hej,

kupię jakiś fajny używany rower trekkingowy dla kobiety o wzroście 165 cm. Kwota, którą chcę na niego przeznaczyć to ok. 2000 zł. Rower ma służyć do krótkich wypadów pozamiejskich.
Czy ktoś ma jakąś propozycję?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• foulpsyche
      Przez foulpsyche
      Witam proszę o pomoc w wyborze roweru. Mój wzrost 175cm. Rower będzie używany głownie do jazdy miejskiej, ale nie wykluczam bardziej wymagających tras.
      Znalazłem kilka ofert wyglądających w miarę sensownie.
      Rower Kellys VIPER 10 21.5" lub 19.5"
      Rower KROSS TRANS INDIA 2015 r
      Rower Kross Hexagon X1 2015 r 19"
      Rower KELLYS VIPER 10 , VIPER 50 , Viper 30
      nowy MTB
      Rower SCRANE
      KANDS ENERGY 700 Men 2018r
      Nowy Rower Romet ORKAN 1 M MTB Rower crossowy ZenitSport 28
      Proszę po pomoc w doborze z powyższych lub dodanie jakiś sensownych ofert do 1200zł.
      Z góry dziękuje.
    • foulpsyche
      Przez foulpsyche
      Witam jestem z okolic Krakowa,Tarnów.  Chciałem kupić rower do codziennej jazdy, siłownia, uczelnia. Niestety się nie znam na rowerach, ostatni jaki miałem to z komunii, rama cieżka nie na moją siłe wtedy, niestety juz totalnie rozleciał się i oddany na złom.
      Niestety budżet mam ograniczony 1000 zł maksymalnie 1200.
      Rozglądając się wpadłem na 2 rowery na olx.
      Rower 1
      Rower 2
      Nie wiem czy ryzykować i kupować używany i liczyć się że coś może nie grać czy w tej cenie znajdę coś nowego.
      Z góry dziękuje za pomoc.
    • grzybu
      Przez grzybu
      Kupię sztycę o dł. 400mm i średnicy 27,2 z zerowym offsetem.
      Kolor czarny mat, lub czarno-biały (szary) mat. 
      Waga ok 200 - 250g
      Mój typ to Accent Execute Pro, ale mogą być podobne wagowo.

Pozdrawiam
    • marcingp5
      Przez marcingp5
      Witam, potrzebuję wymienić amor z przodu roweru Kross Trans Arctica, jest tam amortyzator SR Suntour NEX HLO 700C 63mm.  Dostał straszne luzy i widać wytarte, wyrobione golenie po roku czasu. Nie znam się na rodzajach montażowych czy i jak i będzie pasować dlatego proszę kogoś o pomoc.
      Amortyzator jest gwintowany i ma wyjście na hamulec hydrauliczny i montaż błotników oraz jest pod dynamo w piaście.
      Potrzebuję takiego co by pochłaniał energię czyli dobrze i bardzo miękko tłumił nierówności głównie do miasta i lekki teren. Aby był z wytrzymałych materiałów skok do 100mm , cena max do 1000zł
      np.:? RockShox REBA  ale brak gwintu ? .

• bienio07
      Przez bienio07
      Witam
      Poszukuję pomocy w sprawie kupna roweru. Niestety nie wiem jaki to typ czy dh fr itd. ale miałby on służyć do robienia jakiś tricków m.i.n wheelie manual Endo oraz do jakiś skoków (nawet na chopach) no i na jakieś bikeparki. Rower mógłby kosztować max 3500zł tylko chce robić składaka więc proszę o podanie części (wszystkich oprócz hamulców i kierownicy. Pozdrawiam i proszę o pomoc