Skocz do zawartości

[Indiana x-pulser 1.9] ~Co wymienić?


Krzysztofero

Rekomendowane odpowiedzi

W roku 2017 dorwałem po dosyć niskiej cenie rower wymieniony w tytule. Był to pierwszy rower kupiony od wieeelu lat, więc po prostu zależało mi na czymś fajnym i tanim. Jak na ten moment wszystko dobrze działa, ale... Boję się, że nie wytrzyma moich wyczynów. Jestem fanem zwykłych długich wycieczek, ale lubię również pokatować go na leśnych górach. I tutaj moje pytanie- czy ktoś doradziłby co można w nim wymienić? Niestety mój budżet nie pozwala na kupno nowego roweru w tym sezonie. Dołączam link: http://rowery-indiana.pl/mtb/rower-indiana-x-pulser-1.9-m,31,id-847202 Pozdrawiam :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzysztofero napisał:

lubię również pokatować go na leśnych górach.

To nie wróżę mu długiego życia :)

powiem od siebie- to atb seria rowerów z akcentem na dłuższe wycieczki ale po lekkim terenie. Wszystko w nim jest do zmiany jesli zamierzasz korzystać z tzw terenu. Ani amortyzator ani hamulce ani napęd. Masz wolnobieg wiec do wymiany cale koło, co za tym idzie manetki/ przerzutka. Hamulce vki nie są złe bo sama tłuklam się na crossie na Deore osprzecie i widelcu NRX udając ze to 29 ^_^ widelec to osobna sprawa. 

Ale do poziomu dobrych hamulców v ki niestety się oddalają zwłaszcza w cieższym terenie czy niepogodzie. Koszt wymiany wyjdzie jak nowy rower wg. mnie. Sprzedaj... dołóż.. kup coś solidnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...