Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Sclicker
      Przez Sclicker
      Siema planuję zakupić rower na małe hopy 1 max 2m, dropy małe schody zjazdy itp. Znalazłem to na OLX cena 3500zł. Amortyzator przedni 140mm skoku tylni sam gość co sprzedaje nie wie więc X. W przednim amortyzatorze uszczelki do wymiany. Oba były serwisowane na początku tego sezonu.
      SPECYFIKACJA:
      Rama- Specialized Enduro Pro SL 2010 
      Amortyzator- Fox Talas 32 (uszczelki do zmiany) 
      Damper- Fox Float RP2
      Hamulec przód- Avid CODE 4
      Hamulec tył- Magura MT2
      Przerzutka tył- Sram X9
      Przerzutka tył- Nie wiem
      Manetki- Sram X7
      Kierownica- Brut 6061 T6 DB
      Mostek- Ritchey
      Korba- Truvativ STYLO 
      Sztyca- Giant 
      Tarcza przód- Avid G2CS 203
      Tarcza tył- Avid G3CS 185
      Stery- Cane Creek VP-A58ACL
      Gripy- Odi SDG
      Obręcze- DT SWISS X430
      Opona przód- Shwalbe NOBBY NIC
      Opona tył- Specialized Pro RESOLUTION
      Pedały- Shimano PD-M520
      Koła 26" Rozmiar ramy M/L
      To wszystko co udało mi się dowiedzieć od sprzedającego - Rama nie spawana, nie ma wzmocnień, wgnieceń, nic nie skrzypi nie trzeszczy. Hamulce kosy. Za niedługo jadę obejrzeć i pasowałoby się dowiedzieć od ekspertów czy warto.

• Bleidd
      Przez Bleidd
      Witam, 
      W tej chwili posiadam damper fox triad 100mm. Ostatnio mi się popsuł, wiec stwierdziłem że kupię nowy. 
      Mój budżet to 500 zł.
      Jakby się dało, chciałbym kupić damper z trochę większym skokiem. 
    • giresse
      Przez giresse
      Nie ma ktoś na zbyciu (rozwalone buty, zajechane, kupił inne bo bardziej cool i mu zalegają, bądź też zapomniał wyrzucić itp) prawej klamry. Niestety nigdzie nie mogę jej dostać. Stosowana była w wielu modelach Speca.

• Specializedddd
      Przez Specializedddd
      Siema czy do mojej ramy specialized p street 2 2013r będzie pasował GEOMETRYCZNIE amorek duro 130?? Chciałbym wymienic xct na duro ale nwm czy geometria bd sie zgadzac nie znam sie na tym. I duro 130mm czy rst dirt ra ? Dziena :DDD
    • Brombosz
      Przez Brombosz
      Witam.
      Sprzedam praktycznie nowe siodełko Speca Romin Evo Expert Gel. Przejechałem na nim około 50km i to wystarczyło żebym stwierdził, że mam na nie zdecydowanie za szeroki tyłek. Rozmiar 143mm. Powinno podejść osobie szczupłej o wąskim rozstawie kości. Jedyne drobne ryski jakie ma są w miejscu mocowania siodła do sztycy. Po montażu nie będzie ich widać. Poniżej zdjęcia:

Sorry za taką sobie jakość zdjęć, ale i tak robiłem je tym co miałem pod ręką najlepszego. Zainteresowanych proszę o PW na forum. Ze względu na drugą zmianę w tym tygodniu odpowiadam w nocy albo w godzinach około południowych.
      Cena - 300 zł razem z przesyłką.
      Pozdrawiam