Skocz do zawartości
majvicola

[Thule Chariot Cross/Sport] Przyczepka dla 1 dziecka lub Hamaczek Thule

Rekomendowane odpowiedzi

majvicola

Witam,

kupię przyczepkę Thule Chariot Cross lub Sport dla 1 dziecka, najlepiej z hamaczkiem niemowlęcym. Proszę o informację telefoniczną (najlepiej sms) pod numerem 694 Siedem02 22Pięć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• majvicola
      Przez majvicola
      Witam,
      na dniach urodzi mi się dziecko, a że oboje z mężem jesteśmy rowerowi, nie wyobrażamy sobie, żeby nasza mała nie była 
      A na poważnie, poszukuję rzetelnych opinii na temat przyczepek Thule, zwłaszcza modeli Chariot Cross lub Sport używanych z hamakiem przy małych dzieciach (raczej od 2-3 miesiąca życia). Mieliście okazję testować te modele lub inne z niemowlakami? Jak sprawdzają się na asfalcie, a jak w terenie? Jestem ciekawa Waszych opinii.
      A może ktoś ma do sprzedania dobrą przyczepkę?
    • woojj
      Przez woojj
      sprzedam bagażnik thule ClipOn 9104 na klapę na 3 rowery
      Cena 250 - stan BDB. 
      https://www.olx.pl/oferta/bagaznik-thule-9104-clipon-CID5-IDoPj2i.html
      lista pasujących samochodów
      https://www.decathlon.pl/ecpl/static/instrukcje/kompatybilnosc_bagaznikow_thule.pdf
    • rychu35
      Przez rychu35
      Witam,

mam nadzieję, że na tym forum znajdę rowerzystów-tatusiów... Taka sytuacja... urodziło mi się pół roku temu dziecko i chciałbym zainwestować w przyczepkę rowerową.
      Na allegro ceny są różne - jedne kilkaset, drugie po kilka tysięcy złotych - przykład Thule Chariot o które pytam. 

Kwestia taka, czy ktoś jeździł z przyczepką i może mi doradzić czy Thule to dobry wybór. Proszę też o nazwy innych marek i podanie nazw modeli które warto wziąć pod uwagę.

Mój rower to ROCKRIDER 520 i jest to typowy rower górski więc raczej lubię trasy w przeważającej ilości dróżek leśnych, alejek parkowych itp. W związku z tym pytanie do rowerzystów-tatusiów o podobnych zainteresowaniach: czy ta amortyzacja w przyczepkach naprawdę daję radę przy dużych prędkościach? Widziałem filmik reklamowy jak zachowuje się taka przyczepka po drodze gruntowej i szczerze mam wątpliwości.... 

Druga sekunda filmu

I ostatnie - czy jest coś na co powinienem zwrócić uwagę a nie napisałem o tym tutaj?

Z góry dzięki za pomoc
      Pozdrawiam

• rzezniol
      Przez rzezniol
      Kiedyś miałem niski samochód bez haka wiec rowery woziłem na dachu ...
      Teraz mam wysoki samochód z hakiem i wolałbym wozić rowery na platformie na hak ...

Jeżeli jesteś w odwrotnej sytuacji to oferta jest właśnie dla ciebie.

Poszukuję chętnego do zamiany.

Ja oferuję trzy w 100% sprawne, używane bagażniki rowerowe na dach marki THULE model FreeRide 532.
      W zestawie klamry na belki oraz wsuwki "T" do belek aluminiowych / aero, zamki z kluczykami.

Oczekuję ofert z bagażnikami TYLKO NA HAK z minimalna pojemnością na 3 rowery.

Warunki finansowe zamiany do uzgodnienia.

Pozdrawiam
    • Dabliu
      Przez Dabliu
      Witam serdecznie!

Stoję przed wyborem zakupu bagażnika do przewożenia rowerów. Planuję przewozić 4 rowery. Padło na bagażnik montowany na haku (platforma). 
      Auto to BMW e46, więc dach i klapa odpada. 
      Tego sprzętu zrobiło się już mnóstwo, a z wyszukiwarki, ciężko było mi znaleźć coś wyczerpującego temat.

Z tego co poczytałem, najlepszy (ale i najdroższy) jest Thule.. Interpack i Amos, też niby nie jest najgorsze. Potrzebuję jednak opinii kogoś, kto używa/ał jakiegokolwiek bagażnika "hakowego".

Zastanawiam się między:

- Amos Giro 4
      - Thule Euroride 941
      - Inter Pack Quattro 

W zasadzie, chcę  na 4 rowery, jeśli znajdę coś w tym segmencie cenowym 1000-1200zł +- 100zł .  Jeśli jednak nie będzie nic wartego uwagi, jestem w stanie zejść do 2 lub 3 rowerów, byle 
      kupić coś trwałego i konkretnego z zapinaniem, odchylaniem itp.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.