Skocz do zawartości
ArtGD

[Sklep/serwis] Gdynia Witomino

Rekomendowane odpowiedzi

ArtGD

Cześć,

Uprzejmie donoszę, że zorganizowałem niewielki sklep/serwis rowerowy w Gdyni, Witomino, ul. Chwarznieńska 87 (w pobliżu kładki dla pieszych, przy pętli autobusu 141). Facebookowa strona sklepu: https://www.facebook.com/RowerowyPrzyKladce/

Dla forumowiczów w miarę możliwości zniżki, pomoc w naprawach lub użyczenie narzędzi.

W ofercie mam Romety, więc gdybyście potrzebowali szczegółowe info o jakimś modelu albo o jego dostępności w magazynie Rometa to pisać śmiało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArtGD

Z ciekawych rowerów zostały jeszcze:

- Mustangi 27,5 i 29 1, rama 17''

- Huragany 2+ i 4, rama 54 i 56

- Aspre, rama 52

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArtGD

Właśnie przyjechały Aspre w rozmiarze 52 i 58 w kolorze czarno-białym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArtGD

Aspre dostępne w rozmiarze 52, 56 i 58. Monsun 2 w rozmiarze 17''.

Edytowane przez ArtGD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• maciej93z
      Przez maciej93z
      Cześć, temat zapewne wałkowany nie raz, ale jak wiadomo każdy przypadek jest inny. 
      Zacznę o tego, że jeżdżę na rowerze rekreacyjnie, bardzo amatorsko od około 7 lat, rocznie średnio 2500-4000 km. Od pewnego czasu zacząłem zastanawiać się nad zakupem roweru szosowego, głównie z tego powodu, że mój stary romet rambler, ważący ok. 15 kg, trochę mnie ogranicza na długich- dla mnie, trasach (ponad 100 km ), ciężko utrzymać tym klocem średnią ok. 25 km/h. Budżet jak w temacie. 
      Skłaniam się do rowerów typu endurace, ponieważ, chcę głównie pokonywać długie dystanse. 
      Z takich, rzeczy, które musi posiadać to kompletna grupa co najmniej tiagra, stosunkowo wytrzymałe koła jak na ten przedział cenowy, z możliwością założenia w przyszłości opon 28mm, bądź szerszych.
      Z tego co udało mi się wyszukać na internetach to Canyon Endurace AL 6 wydaję się spoko opcją oraz Romet Huragan 4 z 2019, lecz już chyba ciężko z dostępnością.
      Kompletnie jestem zielony w temacie szos, dlatego też proszę o pomoc.

• wprost1986
      Przez wprost1986
      Witajcie,
      jako ze listopad i sa przeceny,szukam nowego roweru po tym jak sprzedalem swojego Spec enduro evo...teraz szukam cos bardziej...rodzinnego, cos czym spokojnie pojezdze po miescie, zalicze jakies single tracki a z czasem doczepie bagaznik i fotelik dla dziecka:)
      Po przegladbieciu filmikow na Youtube itp zrobilem liste 5 rowerow ktorymi bylbym zainteresowany
      -Romet Rambler 27.5 4 2018 za 1900
      - Kross Hexagon 7 za 1900
      - Kross Level 3 za 1950
      - Rockrider 560 za 2400
      - Giant talon 3 za 1800
      Patrzac na przerzutki najlepsze wychodza w Romecie.
      Chcialbym poznac wasza opinie, ktory z nich bylby najlepszy na miejaka i podmiejska jazde, plus singletracki? wiem ze nie sa.to rowery na mega wyczynowa jazde, raczej singletracki w formie rekraacyjnej;)
    • zlotym
      Przez zlotym
      Witam podczas ostatniej jazdy moj damper sr suntour epicon wbil sie do konca i nie odbil. Nie da sie go wyciagnac siłą. Dokładny problem widoczny na zdjęciu.
      Co w takim przypadku zostalo mi zrobic? Jest jakaś szansa na naprawe bez rozbierania go(jesli jest to mozliwe)? Zalezy mi na jak najprostszego i najtanszego powrotu do poprzedniej "sprawnosci" tego uginacza. Z góry dzięki i przepraszam za mało specjalistyczne słownictwo.

• szy
      Przez szy
      Hej,
      zastrzelił mnie komentarz pod postem Kielce Bike Expo na Facebooku:
      "10-te Targi Rowerowe to moje 5 w życiu i na 100% OSTATNIE na które pojechałem. Brak: Krossa, Rometa, Speca, Wheelera, Marina, Cube, Scotta, Authora, Treka, Canondala, Kellysa, Fuji i innych mówi sam za siebie...M A S A K R A. "
      Czy są jakieś powody takiej sytuacji, o których można pisać publicznie?  Dlaczego tak się dzieje - w fatalną sytuację w branży nie chce mi się wierzyć. Czy to po prostu zmierzch imprez targowych jako miejsca robienia biznesu, przy jednocześnie zbyt małej liczbie gości indywidualnych, którzy w tych czasach wszystko mogą znaleźć w Internecie? A może jednak... za rok usłyszymy o nowej imprezie targowej, na której zameldują się wszyscy?
      Cokolwiek?
      Szy.
    • Kacpiii
      Przez Kacpiii
      Witam. Jaki model roweru crossowego marki romet Orkan polecacie do kwoty 1500 zl
      Lub inna marka roweru crossowego do 1500zl
      Rower użytkowany miasto/las/drogi polne. 
      Zastanawiam się nad
      ROMET ORKAN 1M 2019
      ROMET ORKAN 3M 2017
      MOŻE MACIE JAKIEŚ PROPOZYCJE?