Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
bbartko6

[damper] Jaki rower wybrac damperem

Rekomendowane odpowiedzi

bbartko6

pomocy nie moge dobrac roweru szukam maszyny z dumprem i kolami 27 i porzadnym amortyzatorem moj budzet to 2000zł max 2500zł z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

Pierwsza sprawa to pisz po ludzku bo oczy krwawią...

Druga sprawa to że za 2-2,5k jeżeli mówisz o nowym, to nie masz szans na kupno. W tym budżecie ciężko jest kupić sensownego HT.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sznib

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• foulpsyche
      Przez foulpsyche
      Witam proszę o pomoc w wyborze roweru. Mój wzrost 175cm. Rower będzie używany głownie do jazdy miejskiej, ale nie wykluczam bardziej wymagających tras.
      Znalazłem kilka ofert wyglądających w miarę sensownie.
      Rower Kellys VIPER 10 21.5" lub 19.5"
      Rower KROSS TRANS INDIA 2015 r
      Rower Kross Hexagon X1 2015 r 19"
      Rower KELLYS VIPER 10 , VIPER 50 , Viper 30
      nowy MTB
      Rower SCRANE
      KANDS ENERGY 700 Men 2018r
      Nowy Rower Romet ORKAN 1 M MTB Rower crossowy ZenitSport 28
      Proszę po pomoc w doborze z powyższych lub dodanie jakiś sensownych ofert do 1200zł.
      Z góry dziękuje.
    • foulpsyche
      Przez foulpsyche
      Witam jestem z okolic Krakowa,Tarnów.  Chciałem kupić rower do codziennej jazdy, siłownia, uczelnia. Niestety się nie znam na rowerach, ostatni jaki miałem to z komunii, rama cieżka nie na moją siłe wtedy, niestety juz totalnie rozleciał się i oddany na złom.
      Niestety budżet mam ograniczony 1000 zł maksymalnie 1200.
      Rozglądając się wpadłem na 2 rowery na olx.
      Rower 1
      Rower 2
      Nie wiem czy ryzykować i kupować używany i liczyć się że coś może nie grać czy w tej cenie znajdę coś nowego.
      Z góry dziękuje za pomoc.
    • Kujakov
      Przez Kujakov
      Cześć!
      Od jakiegoś czasu jestem za granicą i rozglądam się za rowerem. Bardziej na dojazdy do pracy i weekendowe wyjazdy na pozamiejskie drogi niż na las. Aczkolwiek czasem lubię też pojeździć trochę więcej i 'mocniej' :)
      Jest wrzesień, parcia na rower specjalnie nie ma, bo idzie do zimy. Ale ostatnio zgadaliśmy się ze znajomym z pracy, że ma na sprzedaż nówkę sztukę. Powiedzcie mi, czy warto go brać? 
      https://www.amazon.de/Ultrasport-Mountainbike-Shimano-Kettenschaltung-einstellbare-Scheibenbremsen/dp/B0722KFM4B/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1516777385&sr=8-1&keywords=4046228230368&linkCode=sl1&tag=social_media-21&linkId=fbc7895c9103b0882cf5cd8f32849fdc

Potrzyma to trochę? Czy raczej marketowa jakość i nie ma się co nastawiać? 

Pozdrawiam!
    • awasg
      Przez awasg
      witam wszystkich,zalozylem nowe drutowane opony Kenda 26x2 i niestety w pewnych fragmentach 2-3mm opony nie chca wejsc do srodka obreczy-na obu oponach i po obu stronach.Detka i pasek na pewno nie hacza,pompowalem i do 5 bar i spuszczalem powietrze i jezdzilem na 0,5 bara zeby je ugniesc i nic.Na tych krzywych oponach zjechalem juz z 60km i nie widzialem zadnej roznicy w jezdzie,wiec moze tak musi byc i trzeba sie z tym pogodzic?
    • Wydrax7
      Przez Wydrax7
      Witam od pewnego czasu jestem właścicielem roweru giant Nrs 1, a jako iz amortyzator przedni jest na wykończeniu kupuje nowy, ale nie znam się na ramie i nie wiem jaki maksymalny skok mm mogę założyć do niego. Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie?