Skocz do zawartości

[okulary] Fotochrom vs wymienne szkła


kregiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem nowych okularów, gdyż moje wysłużone Accent Stingray powoli dogorywają. Przeglądając sklepy z okularami zauważyłem dość duży wybór fotochromów. Ciekawy jestem na ile sprawdzają się w praktyce porównując do okularów ze szkłami wymiennymi. Głównie jeżdżę po terenie zróżnicowanym - las/szosa na rowerze MTB. Przede wszystkim ważne jest dla mnie by nowe okulary sprawdzały się w każdych warunkach pogodowych. Obecnie mam 3 pary szkieł na słoneczne, pochmurne i nocne warunki. Czy jest szansa że fotochromy również będą dawały radę w takich warunkach? Jeśli nie, to czy są fotochromy z wymiennymi szkłami? Proszę podzielcie się waszym doświadczeniem i opinią :)

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Co za różnica?

"Po kilku latach noszenie tylko i wyłącznie okularów korekcyjnych, znowu zacząłem używać soczewek, w związku z tym poszukuję okularów fotochromatycznych na rower. "

Temat przeglądałem, polecone jest kilka dobrych modeli, także nie ma sensu powtarzać. Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...