Skocz do zawartości

Jaki rower?


Kicaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:D 

Mam mały problem.

Chce zakupić rower w okolicach 8tys.

Mam dylemat co wybrać :( 

Dh,fr czy enduro?:blink:

Chwilo mam sztywniaka, w mojej miejscowości troszkę sobie skakalem na hopkach ;) Powiedzmy że zapoznanie z tym tematem mam, chce teraz postawić moje kroki dalej, ale nie wiem co wybrać.

Chciałbym powiedzmy raz na tydzień pojechać chociazby na Rychlebskie ścieżki, na pewno bym prawie codziennie odwiedzal hopki w mojej miejscowości, chciałbym troszkę pozapierdzielać I się pobawić, w przyszłości również mógłbym startować w zawodach :P Jakby nie było, jeżdżę bardzo na spontanie gdy nie mam co robić, odwiedzam miasto, wyskoki że schodów, zjazdy itd. Lecz no na moim sztywniaka czuje się nie pewnie, nie jedna glebę przez niego zaliczyłem, czasami przy tym też brakowało tej super techniki :wacko:

Jakby nie było, czasem chciałbym przejechać trasę 20km,25 lub 30.

Lecz zawsze mam sztywniaka który się do tego nada. Więc moje główne pytanie, co robić??? :confused: Dodam że jestem osobą dość młoda, za miesiąc skończę 16lat. Rower planuje zakupić na wakacje, tutaj już chciałbym wysłuchać waszych opinii :rolleyes: Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...