Skocz do zawartości

[Rower] crossowy do 1500


Wiecas

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam chciałbym kupić rower trekkingowy do 1500.

Waże 83 kg i mam 184 cm wzrostu. Mam zamiar codziennie nim jeździć do szkoły czyli 8 km i 8 km i od czasu do czasu dłuższe trasy. Początkowo wybór padł na kross evado 3.0 jednak budżet na rower trochę zmalał. Tak wiem nie jest to duża kwota i za tą cene nic nie kupie dobrego i  nowego. Jaki rozmiar polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie źle to określiłem chodzi mi o rower krossowy. Pytanie czy kross evado 2.0 będzie dobry w tej cenie? tak jak pisalem zwykła jazda codziennie jak będzie pogoda do szkoł (8 km i z powrotem też 8 km) no i w weekendy czasami coś dalej. Żeby nie było przeszukałem forum za pomocą szukaj i nie otrzymałem potrzebnej mi odpowiedzi. Na grupach facebookowych otrzymywałem odpowiedzi typu "Uzbieraj wiecej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2018 o 10:29, Kamilmak napisał:

Tu masz mnóstwo modeli crossowych rowerów z 2017 roku w wyprzedaży https://www.domenasportowa.pl/pol_m_Rowery_Rowery-_Rowery-meskie_Rowery-crossowe-181.html

nawet do 1500zł coś znajdziesz, zobacz może z krossa albo authora

Widziałem te promocję, ceny zachęcają przyznam. Są też i nieco starsze modele z 2016 roku, ale ceny nie są jakoś kolosalnie mniejsze od tych z 2017, dlatego bym sugerował kupić któryś z tych nowszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...