Skocz do zawartości

[Serwis rowerowy] Sucha Beskidzka


KFT

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Możecie polecić jakiś sprawdzony serwis rowerowy w okolicy? Rower to Giant Talon. 

Przeprowadzam się w ten rejon a korzystam z większego przeglądu serwisowego raz w roku. 

 

Pozdrawiam i dzięki

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Brak takowego... W Wadowicach najbliżej ale szczerze nie bardzo mogę kogoś polecić... Zależy też od tego czy przegląd roczny to bezwzględna wymiana pancerzy i linek, centrowanie, smarowanie itd... Wszystko zależy od ceny ;)

Przerobiłem już wszystkie serwisy w promieniu 50km... włącznie z Krakowem.. Aczkolwiek ja oddaję tylko koła do zaplecenia lub centrowania.

Ale wierz mi że w okolicy pomór....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower jak rower... Ale ... Koła sieroty nie potrafią wycentrować...Jakoś zawsze przeciągnięte w stronę napędu albo tarczy... Pressfit jak widzą to magiczne stworzenie ciut nie jednorożec :) naped 2x11 z przerzutkami XT 8000 i manetka bez indeksacji to też panie nie da się ustawić... Pomijam regulację piast , wymianę łożysk " maszynowych" itd.... 

Pozostaje jedno... Robić to samemu :)

wracajac do samego sprzeta ... Jak masz rower za kilka tysięcy...i służy do masakry beskidzkiej to szukasz serwisu który to ogarnie a nie odklepie...

Za dobrą robotę płace też dobrze..

Jednak wracając do wątku głównego...

W Suchej nie ma nic... Są...dętki chinina po 20zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wszystko zawsze robie sam. Doszczetnie wszystko.

A serwis znajdziesz w Zywcu, jest ich tam juz bodajze nascie, niektore mniej czy wiecej chwalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...