Skocz do zawartości

[odżywki przedtreningowe] co na przyśpieszenie spalania tłuszczu?


montell81

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Mihauok napisał:

Z głową używane wydaje mi się, że nie jest niebezpieczne. Używam już trochę (raz na jakiś czas, nie codziennie), żadnych skutków ubocznych - czasem po wzięciu tabletki mam lekkie drżenie rąk, jestem aż za nadto pobudzony, ale to wszystko. 

Bo tak jak myślałem, za małe ilości jeszcze bierzesz no i pytanie, czy faktycznie jest tam ta efedryna w formie aptecznej? Ponoć w tych spalaczach ECA efedryny praktycznie nie ma czy jest w związkach mało aktywnych. Drobne drżenie rąk to jej efekt, ale powinien być taki jak po Clenie, poty, temperatura 37,2, łapy latają, pikawa wali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Arni220 napisał:

Bo tak jak myślałem, za małe ilości jeszcze bierzesz no i pytanie, czy faktycznie jest tam ta efedryna w formie aptecznej? Ponoć w tych spalaczach ECA efedryny praktycznie nie ma czy jest w związkach mało aktywnych. Drobne drżenie rąk to jej efekt, ale powinien być taki jak po Clenie, poty, temperatura 37,2, łapy latają, pikawa wali. 

Drżenie rąk, temperatura idzie na bank w górę, pikawa wali szybciej (mam pulsometr). Ze sprawdzonego źródła mam, więc efedryna siedzi tam na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikawa ma walić szybciej nie podczas jazdy, a nawet we śnie. No ale być może, to pokazuje dla czego ten środek jest na liście zakazanych. Nastepnym razem przejdź na Clena lub T3, te dopiero palą smalec i podnoszą wydolność, a cenowo wychodzą taniej (100 tabsów 20mg za 100zł) i wydajniej, bo na piczątek wystarczy ci pewnie 40mg/dzień.

Potem tylko teścia zapidaj, winko, salbutamol i wygrasz ze wszystkimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko ok, pokazuję jednak gdzie jesteś i jak cieńką linię przekroczyłeś (świadomie lub nie). Teraz można dać kolejny krok przecież, a potem kolejny i kolejny. Wiesz, tak zaczynają wszyscy, to wciąga bo jest dobrze, a jak jest dobrze to czemu nie może być lepiej? 

Poczytaj o efedrynie sobie, jak działa, co powoduje, jakie ilości medycznie się stosuje, tak dla własnej wiedzy. Warto mieć świadomość tematu.  

Nie zrozum mnie źle, wcale nie piętnuję twego postępowania, ani go nie zachwalam jednocześnie.  Tak po ludzku podpowiadam, wkońcu jesteś dorosły (chyba, wieku nie znam) więc powinieneś wiedzieć co robisz, mi to zwisa, a wiem też, że w dzisiejszym świecie to norma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej rozumiem, linii przekraczać nie zamierzam. Nie zamierzam być na "cyklu" nie wiadomo ile, z jednej strony chciałem spróbować z ciekawości, a z drugiej poprawić swoje osiągi i zrzucić trochę kilogramów. Świadom jestem wad i zalet, i wiem, że na dłuższą metę to nie miałoby sensu. Czytałem o tym zanim zacząłem brać, dziewczyna studiuje na medycznym kierunku, więc też pogadałem z nią trochę o tym. Dostęp teraz jest do wszystkiego i nie sztuką jest brać wszystko co jest, trzeba wykazać się też rozumem. Także dzięki za troskę i pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.05.2018 o 15:56, Arni220 napisał:

:)

Efedryna jest środkiem dopingującym, na jakiejkolwiek imprezie dostał byś 2 letniego bana. Ta kombinacja była kiedyś masowo stosowana przez sportowców, efekty uboczne podobne jak po Clenbuterolu. Być może za mało jeszcze tego wciągasz, ale gratuluję pomysłu.

To prawda, ECA to już doping.. :)

W dniu 29.05.2018 o 12:29, Mihauok napisał:

Kofeina działa super na spalanie - osobiście wybieram kofeinę w tabletkach, kosztuje kilkanaście złotych, a lepsze to od picia kawy moim zdaniem. Sam używam czegoś co nazywa się ECA Gold - w skład wchodzi Efedryna, Kofeina, Aspiryna i kilka innych składników. Dosyć drogie, bo 180zł za 60 kapsułek, ale naprawdę robi robotę - nie dość, że wydolność podnosi niesamowicie, to jeszcze tłuszcz spala jak szalony. 

Szkoda, że już nie da rady dostać oryginalnej T5 Zion Labs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witajcie,

Podobnie jak autor tego wątku - szukam skutecznej odżywki wspomagającej redukcję. Mimo, że jeżdżę na rowerze minimum 3 razy w tygodniu (10 kilometrowe przejazdy), kilogramy trzymają się mnie jak mało kogo. Nie jest to może jakiś spory nadmiar kilogramów, ale te 5-6 kilogramów chciałabym zrzucić.

Próbuję póki co diety - nie  jest to jakis wymagający jadłospis, ale zrezygnowałam ze słodyczy i dosładzanych napojów. Chciałabym jednak dorzucić do tego jakiś suplement diety - najlepiej taki, który dodatkowo stanowiłby booster energetyczny. można ufać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
15 godzin temu, zmotywowana napisał:

Mimo, że jeżdżę na rowerze minimum 3 razy w tygodniu (10 kilometrowe przejazdy), kilogramy trzymają się mnie jak mało kogo

Częstotliwość ok, zwiększyć dystans przejazdu. 10km to spacer po parku więc nie spodziewaj się spektakularnych efektów,

No i może bardziej cisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zmotywowana napisał:

Chciałabym jednak dorzucić do tego jakiś suplement diety - najlepiej taki, który dodatkowo stanowiłby booster energetyczny. można ufać?

Kapsaicyna proszę pana. Tanio, zdrowo, skutecznie i bezpiecznie. A jak ogarniesz coś na własnym balkonie/parapecie to jeszcze będzie "eko". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie od tej strony podchodzisz do tematu. Cudow nie ma, rowniez w procesie zrzucania zbednego balastu. 

W zasadzie sprowadza sie to do prostegu bilansu energetycznego. Waga spada jak wiecej zuzywasz enerii niz jej dostarczasz do organizmu, banal. Zadne piguly nie spowoduja, ze nagle w jakis magiczny sposob organizm, siedzac na kanapie, przerobi dostarczone kalorie. Wiecej aktywnosci i lub intensywnosci. Ewentualnie rob to samo co do tej pory ale ogranicz kalorie, tez zadziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak chcesz robić redukcje to ja bym raczej szedł w to, żeby pilnować kalorii i lecieć na deficycie, niż szprycować się jakąś chemią.
A taki dystans jak 10 km na rower to jest raczej nic, gdyby to był dystans na bieganie to by było coś,  a tak to nie spodziewał bym się jakiś oszałamiających rezultatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2018 o 12:29, Mihauok napisał:

Kofeina, Aspiryna i kilka innych składników.

Brzmi jak cudowny srodek do wypalenia w brzuchu i dwunastnicy wrzodów :P

Radze uważac dośc mocno przy wciąganiu takich specyfików. Jesli ktos po tym czesto dostaje zgagi, powinien to od razu odstawić i o tym zapomnieć.

Jesli ktos miał epizody wrzodowe (z róznych powodów) wogole nie powinien tego dotykac, 150mg Aspiryny w kapsie, to dosc sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...