Skocz do zawartości

[Rower na komunię] jaki?


Gaaciej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym "komuniście"- chłopakowi, kupić rower w kwocie 1000-1200. Jestem w temacie kompletnie zielony więc proszę o pomoc.

Wzrost 145cm ,rower do jazdy głównie po mieście.

Jedyne czego jestem pewien to koła 26'' ,wyczytałem gdzieś ,że dobra będzie rama 16''.  Proszę o jakieś sugestie, modele, linki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że rower powinien być nowy? I pewnie pomimo, że to rower do jazdy po mieście to gdybyś kupił miejski rower to obdarowany dostałby zajadów ze śmiechu? Czyli pewnie MTB do pokonywania trudnych sekcji najeżonych krawężnikami i kocimi łbami? No to zostaje Wam Decathlon i Rockrider. Najlepiej podjechać i się poprzymierzać. Za 1300zł (możesz wziąć na 10 rat) dostaniesz Rockrider 520, ale obawiam się, że one są tylko na większych kołach (musisz dopytać) i mogą być za duże. Gdyby jednak pasował to moim zdaniem jest to najlepsza propozycja za tą cenę.

A rozmiar ramy nie zależy jedynie od wzrostu a przede wszystkim od przekroku. Jak już będziecie w Decu to przynajmniej ustalicie odpowiedni rozmiar. I pamiętaj, że nawet pomimo tego to rozmiary poszczególnych producentów również mogą się różnić.

Edytowane przez bbc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2018 o 21:22, Gaaciej napisał:

Znalazłem coś takiego - Romet Rambler 26 JR

problem mam jednak z oponami ( 26×2,10 ) -wolałbym węższe ,nie takie terenowe. Czy jest taka techniczna możliwość ?

Właśnie ja też zastanawiam się nad tym rometem i widziałem go na żywo. Dla mnie te opony się nadają, bo mój chrześniak na pewno będzie jeździł gdzies w teren z ojcem. Poza tym to MTB, nie wiem czy znajdziesz węższe... No i teraz te raty 0% też fajna sprawa, przynajmniej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2018 o 21:22, Gaaciej napisał:

Problem mam jednak z oponami ( 26×2,10 ) -wolałbym węższe ,nie takie terenowe. Czy jest taka techniczna możliwość ?

Pewnie, że jest. Możesz założyć znacznie węższe i z delikatnym bieżnikiem lub praktycznie bez (np. SCHWALBE KOJAK). Dobór opon jest bardzo szeroki, więc znajdziesz coś odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2018 o 21:22, Gaaciej napisał:

Znalazłem coś takiego - Romet Rambler 26 JR

https://www.romet.pl/Rower,RAMBLER_26_JR,10,727,731,14811,2018.html.

Problem mam jednak z oponami ( 26×2,10 ) -wolałbym węższe ,nie takie terenowe. Czy jest taka techniczna możliwość ?

Czy ktoś może jest w posiadaniu takiego ramblera? Szukam prezentu dla 14 letniego bratanka i zaciekawił mnie ten model. Ktoś moze coś o nim powiedzieć, jestem totalnie zielona jesli o specyfikację chodzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...