Skocz do zawartości

[koła 29er] ZTR Crect, Pillar, Novatec 711/712


olek123

Rekomendowane odpowiedzi

Przedmiotem sprzedaży są koła 29" złożone na obręczach ZTR Crest, szprychach Pillar PSR TB2016 oraz piastach Novatec 711/712 pod ośki 9mm.

Koła zakupione/złożone w Daveo, jestem pierwszym właścicielem. Na obręczach naklejone taśmy pod system bezdętkowy + wentyle Rubeny.

Zestaw sprzedaję z zalanymi mlekiem uszczelniającym oponami Schwable Rocket Ron 29x2,25 oraz Schwable Racing Ralph 29x2,25.

Koła mają nowe łożyska, obręcze posiadają bicie w granicach 1-2mm (centrowane przed ubiegłym sezonem, w tym już ich nie serwisowałem ze względu na zakup nowych).

W przedniej piaście jedno oczko od mocowania piasty ma naderwany gwint (stało się to przy pierwszym montażu tarczy), przez cały czas jeździłem z dodatkową nakrętką, na śrubie tarczy (śruba jak i tarcza trzymają się pewnie).

Do zestawu mogę dodać oś (do tylnej piasty) oraz adaptery (do przedniej) do konwersji na standart 15x100 oraz 12x142. O ile tylnia piasta po tej przeróbce działa dobrze, przednia niestety ma lekki luz na adapterze - można jeździć ale nie jest idealnie.

 

Cena za całość 888 zł

Kontakt PW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...