Skocz do zawartości

[Szukam informacji] Zorganizowane wyprawy rowerowe w sezonie 2018


robertcb1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chciałbym uzyskać informacje o wszystkich zorganizowanych dłuższych wyprawach, pielgrzymkach, rajdach, podróżach rowerowych organizowanych przez  organizacje rowerowe, stowarzyszenia, parafie i ostatecznie biura podróży (ale nie za drogie). Chodzi mi o dłuższe wyprawy powyżej 1000 ze startem z Polski na rowerach (bez dojazdu/dolotu na miejsce docelowe) z przejechaniem jakiegoś dłuższego odcinka, bez formy "gwiaździstej" ze stacjonarnym noclegiem. np. z Polski do Rzymu, z Polski do Santiago de Compostela, z Polski na Syberię, Nordkapp, Bałkany itp. Sezon od początku maja do końca września.
Były takie organizowane w poprzednich latach, ale niestety dowiadywałem się o nich już po czasie, a na ten rok bardzo mały wybór takich na które jeszcze by były miejsca i można było się zapisać, albo ja nie potrafię szukać w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz informacje o wszystkich to raczej się nie uda ;) Musisz na bieżąco śledzić internety. Znam jedna która "prawie" spełnia Twoje wymagania. Sam się wybieram na któryś odcinek jeśli ogarnę urlop i sprawy organizacyjne. Start jest w miarę blisko granicy Polski: http://www.bicycle.pl/wyprawy/balticcycle/bc-2018/balticcycle-2018-pribaltyka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Crotosa znam od dawna, byłem z nimi na kilku wyprawach.

Trochę szkoda że przez bite 2 miesiące robią kółko, w tym czasie można by zwiedzić więcej krajów, np z Tallina przez Rygę, Wilno, Mińsk, Kijów do Odessy czy coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sam w taką trasę pojechać. 

Rundka dookoła po 3 różnych krajach nie jest głupia bo praktycznie w każdym zakątku tych państw jest co innego do zwiedzania. 

Wzdrygam się jedynie przed Rygą bo to mega nieprzyjazne miasto dla rowerzystów chociaż starówkę mają przepiękną!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...