Skocz do zawartości

[rama zakup] wybór między Zumbi F11 i dartmoor blackbird


xxqsxqs

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Mam mały problem co do wyboru ramy do enduro pora zmienić mojego soila.

Ma do wyboru 2 ramy Zumbi F11 rama z 2016 r niestety wyprodukowana jeszcze w mielcu, ale sprawdzona, prosta i poprawiona z poprawkami na 2018r.

boję się tej ramy z mielca, bo opinie miały różne, na pewno nie pęknie, ma gwarancję, ale boję sie tych "krzywizn" do tego rama specyficzna, potem mogę je nie odsprzedać.

lub Dartmoor blackbird 2018 , tutaj nowa rama , boję sie jedno zawiasowego zawieszenia, że proste i będzie pochłaniać energię na podjazdach plus

cenowo bardzo podobnie, zumbi wyjdzie mnie taniej o jakieś 500 zł co jest  sporą zachętą, ale za to producentmały i może być potem problem.

na zumbi jeździłem, rewelacja! po prostu stabilnie i zabawowo i pewnie za to wydaje mi sie jakiś taki lichy, chodzi o wszystkie elementy montażowe zawieszenia..

jakieś opinie o blackbirdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę opinii przeczytałem na temat Blackbird-a, generalnie nie ma się co bać jednozawiasu a Dartmoor poprawił się z jakością swoich ram FS. Do tego z jakimś rabatem u lokalnego sprzedawcy Velo można nieco taniej wyrwać. 

Jeśli rozmiar/kolor Ci podejdzie możesz rozważyć https://www.on-one.co.uk/i/q/FROOCO27/on-one-codeine-275-frame przez wielu chwaloną. Z wysyłką wyjdzie nieco więcej jak Blackbird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...