Skocz do zawartości

[Koło] serwis decathlon porada


Wiktor123321

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki decathlon, bo chyba nie sądzisz że we wszystkich pracują ci sami ludzie. Po drugie jeśli pytasz o zaplecenie koła to jest to cena bez szprych, na logikę rzecz biorąc. Po trzecie to albo kup nowe koło (jeśli masz tanie), albo jak masz super komponenty to oddaj to Dawida (Daveo). Wymiana szprych to 25 zł, do tego koszt szprych (1 zł za sztukę, bo na badziewiu nie ma sensu zaplatać). 55 zł, a ok. 100 zł gdzie masz nową piastę i nową obręcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada dodać który Decathlon, bo w każdym jest inny serwisant i różnie może zrobić.

Ja przywykłem do płacenia za centrowania koła 10-15zł, ale niewykluczone że w stolicy ceny są wyższe i ta sieciowa Deca nie wypada najgorzej. 

Niemniej jednak popytałbym w okolicy o dobry serwis, są ludzie (jak wspomniany Dawid) którzy mają fach w ręku i koła spod ich ręki wychodzą perfekcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod Warszawą zaplatanie nowego koła kosztuje 50 zł, chłopaki znają się na rzeczy. Po roku jazdy ( na sztywnym widelcu) w terenie koło wymagało jedynie kosmetycznych poprawek, a muszę dodać że masz wsadzone bardzo lekkie cienkie szprychy.

Z Decathlonem ja bym uważał, raczej nie oczekiwałbym że pracują tam specjaliści którzy zbudują Ci porządne, mocne koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...