Skocz do zawartości

[czujnik prędkości i kadencji] do polara v650


clip7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam czegoś sensownego na bluetooth smart. Oryginalne polara za komplet kosztują około 300zł. Na dwa rowery robi się 600zł. Swojego czasu był zintegrowany czujnik prędkości i kadencji bluetooth smart w decathlonie na wyprzedaży za 65zł ale już chyba niedostępny. Znalazłem coś takiego https://www.bikestacja.pl/pl/czujnik-predkosci-i-kadencji-elite-bluetooth-smart-do-turbo-muin-39232.html ale nie wiem czy będzie z tym działać. 

Tyle w opisie:

Czujnik prędkości i kadencji Bluetooth Smart do Turbo Muin

  • umożliwia zarządzania trenigiem we własnym domu za pośrednictwem tabletu lub smartfona
  • kompatybilny ze wszystkimi trenażerami Elite
  • kompatybilny z Turbo Muin o numerze seryjnym niższym niż 30.000

Jest na nim znaczek bluetooth smart. Skoro polar v650 obsługuje czujniki na bluetooth smart to będzie on działał na 100%? 

Cena przystępna. Z tego co wiem, to przy zakupie przez internet istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu 7-14 dni gdyby coś było nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to czujnik Polara ma niewymmieną baterię i dlatego przestałem używać Polara. Używam czujnik topeak Panobike, prawie połowa ceny Polara. Tam gdzie jest ciężko z montażem w rowerze MTB, używam cateye  ISC-12, cena taka jak Polar. Powinno działać przez  blutooh  ale nie mam licznika Polara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...