Skocz do zawartości
Kaczorak

[zamiana] RS Reverb 30,9 na 31,6

Rekomendowane odpowiedzi

Kaczorak

Witam.

Posiadam sztycę regulowaną RS Reverb 125 mm skoku z zewnętrznym prowadzeniem przewodu. Sztyca świeżo po serwisie (odpowietrzenie i przelanie) a w zeszłym roku dostała mosiężne tuleje żeby nie łapać luzów ale jak to Reveb niewielkie luzy robocze są ale to od nowości i się nie powiększają. Zero rys na anodzie, działa płynnie i sprawnie - jedyne mankamenty to porysowana manetka i ślady użykowania na zewnętrznej "puszcze".

Chętnie zamienię ją na jakąś sensowną sztycę (np. KS LEV DX) z zewnętrznym prowadzeniem przewodu/linki ale pod średnicę 31,6. Skok mile widziany 150 ale 125 też do zaakceptowania ;) Ewentualna dopłata oczywiście wchodzi w grę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kaczorak

Dobra odnawiam temat. Może być taki sam reverb jak mój tylko ze na średnice 31,6. Ja mam 30.9 i chętnie się zamienie :) Najlepiej z kimś ze Śląska ja podjade ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
shiler

Kolego kup sobie redukcję sztycy z 30.9 na 31.6 i po sprawie :) Sam takiej używam i działa wszystko OK. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kaczorak

Mam już redukcje od dłuższego czasu. Zapomniałem o tym temacie dlatego nie dałem znać :P Temat można wyciepać do kosza :) Dziękuję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta