Skocz do zawartości

[Toruń] Trasa na 2-3h: MTB, małe hopki, dropki, ścieżki LUB przełaje/gravele


gyrill

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Będę na jedno popołudnie w Toruniu. Mogę sobie zabrać któryś rower i pojeździć po pracy (16:00 -> zmrok)

Jest jakaś pewna miejscówka gdzie można fajnie pokręcić przez 2-3h? Nie mam niestety czasu na zwiedzanie okolicy, chociaż to lubię najbardziej, dlatego szukam pewniaków :)

Rozważam zabranie roweru MTB (techniczne ścieżki, XC, trail) lub gravelo-przełaja. Będę wdzięczny za propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak ograniczony czas polecę 2 trasy "krajoznawcze"

1. Z Torunia przez rezerwat przyrodu w Piwnicach poprzez lasy do zamku Bierzgłowskiego i powrót do Torunia przez Barbarkę.

2. Z Torunia wzdłuż Wisły w stronę Osieka (jest przyjemna ścieżka rowerowa, w sam raz na gravele a nawet szosa z szerszą gumą sobie poradzi - ja mam 32mm i śmigam). Można sobie pooglądać Wisłę wśród lasów.

Jak będziesz potrzebował śladów lub mapy daj znać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 16.03.2018 o 13:56, Remigiusz1978 napisał:

Na tak ograniczony czas polecę 2 trasy "krajoznawcze"

1. Z Torunia przez rezerwat przyrodu w Piwnicach poprzez lasy do zamku Bierzgłowskiego i powrót do Torunia przez Barbarkę.

2. Z Torunia wzdłuż Wisły w stronę Osieka (jest przyjemna ścieżka rowerowa, w sam raz na gravele a nawet szosa z szerszą gumą sobie poradzi - ja mam 32mm i śmigam). Można sobie pooglądać Wisłę wśród lasów.

Jak będziesz potrzebował śladów lub mapy daj znać.

Pozdrawiam

Siema są w Toruniu singel traki fajne na XC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...