Skocz do zawartości

[zbiorka] Zbieram na rower dla dziewczyny


Olszi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

... myslalem, że ktoś poszkodowany w jakis sposob przez los zbiera kase... a tu jakis taka akcja typu LEN.

Do ROBOTY  bym sugerował sie zabrać jakiejś. że tez klawiatura zniosła wstukanie czegoś takiego ...

MOdel bez tarcz, ja się wstrzymuje !

2 godziny temu, grejka napisał:

Miło że myślisz tak o partnerce :)

Doooopa tam o partnerce! mysli jak tu zrobic aby sie nienarobić a plusa złapać. Ja nie wiem czy bym sie nie wsydzil dac roweru z tekstem "Uzbieralem na niego dla ciebie".

Raczje wolałbym zarobić na niego.... i pwoiedzieć ZAROBIŁEM ! ale moze ja starej daty jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe też nie ogarniam ...
Za czasów szkoły średniej z własnej pracy jeździłem na wakacje, zrobiłem prawo jazdy, kupiłem motocykl ...
Nieco się umęczyłem ale korona mi z głowy nie spadła.
Ale za moich czasów nie było gimnazjum, w szkole częściowo uczyli życia a internet raczkował.
Chyba dlatego nie wpadłem na pomysł żebrania :/.

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, rzezniol napisał:

Ale za moich czasów nie było gimnazjum, w szkole częściowo uczyli życia a internet raczkował.

Tego typu stwierdzeniami obrażasz nie-żebraków po gimnazjum. Odbieram to personalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź wyjątkiem potwierdzającym regule :D ...

Mnie zwyczajnie zadziwiają pewne zachowania.
Pocieszające jest to że zbiórka została "doceniona" i od połowy marca do dzisiejszego przedpołudnia jej stan wynosił "0" ;) ...
Aktualnie jest już niedostępna ... może wypowiedzi z tego tematu sprowokowały tą iskierkę i poszło to w stronę działania a nie wystawiania ręki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...