Skocz do zawartości
Malinowy

[rower] Trek 8500 18,5 cala custom

Rekomendowane odpowiedzi

Malinowy
Napisano (edytowane)

Na sprzedaż rower składany na ramie Trek 8500 18,5 cala
- RockShox Reba Race 100 mm z manetką,
- hample: Deore m615,
- napęd: manetki i przerzutka tył sram x9 | kaseta,łańcuch, przerzutka przód xt |  korba slx,
- koła: hope pro II | mavic xc71726” | Geax Saguaro

Rower serwisowany, oleje i smary wymieniane regularnie, na ramę dożywotnia gwarancja (posiadam dowód zakupu). Brak jakichkolwiek ukrytych wad.

2500PLN

Link olx: https://www.olx.pl/oferta/trek-8500-18-5-cala-custom-reba-100mm-26-sram-x9-xt-slx-m615-CID767-IDnJJZ6.html

IMG_0370.JPG

Edytowane przez IvanMTB
Następnym razem jak będziue bezcenne poleci do kosza...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• tadeuszwlodarczyk
      Przez tadeuszwlodarczyk
      Mam problem z ustawieniem właściwym zdalnej blokady. Nowy amor z nie zamontowaną manetką, instrukcja czytana. Działa idealnie, gdy rower stoi w stojaku, ale jak na niego wlezę, amor blokuje się, ale nie działa wyłączanie blokady. Nie ma w instrukcji ani słowa o tym, by ustawiać przy wduszonym amorze lub spuszczonym powietrzu, ale czy przypadkiem. nie chodzi o to właśnie? Podobny problem mam z RST F1rst Air, więc podpowiedź bardzo by mi pomogła.
      Z góry dzięki.
      Tadzik.
    • p4trykx
      Przez p4trykx
      Mam rower krossowy z napędem 2x10 z przodu mam 32-44 a z tyłu kasetę 11-36. Przerzutkę tylną  SLX 10rz. Dokładnie RD-M670 (ok. 2016 rok )
      Chciałbym trochę zwiększyć zakres przełożeń przy okazji wymiany kasety. Na bardziej stromych podjazdach chciałbym mieć lżej. 
      Myślałem o kasecie na tył 11-42 jednak nie jestem pewien czy przerzutka to obsłuży. Jeśli chodzi o kasety to są dostępne Sunrace MS3 (11-40 lub 11-42) lub CS-HG500 (11-42)
      Czy ktoś może próbował takie zmiany z tą przerzutką? Są gdzieś jakieś oficjalne dane? Ten model przerzutki występował z 2 wielkościami wózka. Na moje oko to mam długi wózek ale sami oceńcie.
      https://www.centrumrowerowe.pl/przerzutka-tylna-shimano-slx-rd-m670-pd8061/?v_Id=39390 Czy ten parametr Przerz.tyl.-pojemność powyżej 41 to ten parametr? Choć nie wiem czy te dane na stronie są poprawne.
      Problem może pojawić się, że będę musiał tak ustawić śrubę 

• papagiorgio
      Przez papagiorgio
      Witam rowerowych maniaków. Mam taki nietypowy problem dotyczący przedniej przerzutki. Przeszukałem internet, niestety opisywane tam problemy z przerzutką są innego rodzaju, ale od początku. Kupiłem niedawno używany rower CUBE LTD cały napęd oparty na SHIMANO XT M780. Na początku wszystko działało „cacy” zmiana biegów z przodu następowała bezszelestnie, do momentu aż wsadziłem tam swoje łapy. Kupiłem zestaw linek i pancerzy Jagwire i przy okazji wymiany linki tylnej przerzutki wymieniłem też od przedniej, dodatkowo chciałem wyregulować przednią przerzutkę ponieważ wydawało mi się, że ociera o wózek. Jak się później okazało, to nie było ocieranie a po prostu łańcuch nie nasmarowany takie dźwięki wydawał. Odtąd zaczyna się mój problem. Zasadniczo jest on trywialny, gdyby od początku tak przerzutka działała pewnie bym pomyślał, że jest wszystko OK. ale wiem, że na początku było jeszcze lepiej. Problem objawia się tym, że sama zmiana przełożeń następuje szybko i płynnie ale przy zmianie ze średniej na dużą słyszę przez ułamek sekundy jak łańcuch „wspina” się po blacie.
      Co dotychczas zrobiłem:
      największy blat był wymieniony na nowy jeszcze przed wsadzeniem tam moich łap i po wymianie przerzutka działała idealnie, łańcuch(KMC kompatybilny z shimano)  i tylna kaseta (Shimano XT) również jest nowa i wszystko działało idealnie. po wymianie linek, gdy pojawił się problem, spojrzałem w instrukcje SHIMANO jak i resztę poradników o regulacji i obniżyłem przerzutkę do 1mm nad dużym blatem (wcześniej była wyżej, zaznaczyłem pisakiem ale niestety pisak się zmazał) ustawiłem równolegle do blatu i wyregulowałem przerzutki. Osiągnąłem tym to co opisuje wyżej czyli jest prawie super. Próbowałem podnieść przerzutkę na 5mm nad blatem i o ile wskakiwał łańcuch całkiem sprawnie to już w drugą stronę nie działał, po prostu przetłoczenie na przerzutce od zewnętrznej strony było wyżej od łańcucha. Obniżałem przerzutkę sukcesywnie o kilka milimetrów, żeby znaleźć złoty środek ale zasadniczo zawsze było podobnie, czyli prawie dobrze.
      sprawdziłem w specyfikacji pojemność mojej przerzutki ale też jest okej. Mam blat 42T, najniższy 24T, pojemność 18T, według specyfikacji właśnie taka jest pojemność maksymalna tej przerzutki. próba regulacji śrubą baryłkową powoduje, że jak wskoczy łańcuch bezszelestnie na duży blat to już nie chce z niego zejść, natomiast regulując, żeby wchodził i schodził płynnie osiągam to co wcześniej. Brakuje mi już pomysłów co by można sprawdzić albo pokręcić. Nakleiłem taśmę papierową na ramę, drugą na linkę i zaznaczyłem pozycję linki na różnych przełożeniach. Odległość między „biegiem” 1 a 2 jest dwa razy większa niż między 2 a 3, zastanawiam się czy tak ma być? Druga sprawa, że przerzutka ma luz na sworzniach, ale wcześniej też miała i działała prawidłowo. Może ktoś jeszcze zauważy coś czego ja nie widzę? Dołączam link do youtuba z filmikiem jak przerzutka działa oraz luz jaki posiada.

Film z luzem przerzutki:
      Film z działaniem przerzutki:

• RotKIW89
      Przez RotKIW89
      Cześć wszystkim. W moim hamulcu Shimano BR-M596 padła klamka (zacierała się więc wymieniłem metalowy tłoczek na ten plastikowy z klamki BL-M615 lecz po 5 miesiącach straciła siłę hamowania i zaczęła ciec) więc przychodzę do was z pytaniem. Chciał bym wymienić klamkę, lecz nie wiem co lepiej wybrać żeby to współgrało. Mój wstępny wybór padł na BL-M640 oraz BL-M7000 . Która z tych klamek będzie pasować oraz zapewni mi siłę hamowania i modulacje?