Skocz do zawartości

[cross] 3000-4000zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu myślę o kupnie roweru. Dawno nie miałem a zamierzam jeździć nim do pracy i po pracy.
Mieszkam/pracuję w mieście, otoczonym lasami, z niewielkimi wzniesieniami w okolicy dlatego ponoć najlepszym wyborem jest rower crossowy.

Mój budżet to 3000zł ale jestem w stanie dopłacić dodatkowo max 1000zl jeśli NAPRAWDE sie oplaca.
Nie zalezy mi na koszyku z tylu czy z przodu itp. bo i tak bede jezdzil z plecakiem.

Rozwazalem takie propozycje:
- Romet Orkan M 5 (2017) 2699zl
- Romet Orkan M 5 (2018) 3999zl
- Saveno Everest 4.0 (ceny nie pamiętam)

Słyszałem, że Orkany są dobre ale czy warto dopłacać az 1300zł do nowszego o rok modelu?
 

Na innym forum ktoś polecił mi jeszcze starszy Romet Orkan 5 z 2016r. ktory kosztuje 2699zl czyli tyle samo co model z 2017r. Dziwne ze rok starszy a kosztuje tyle samo co nowszy model. 

Chyba ze macie inne propozycje? Jak pisałem, nie musza to byc rowery te co wymienilem.



PS: mam wzrostu 173-175cm (roznie mi mierzono) wiec jaka rama? Domyslam sie ze 19?

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie ten Kross najbardziej mi sie podoba z wymienionych a sa jego modele z 2017 i 2018 ktore kosztują cos 3300-3500zl (licze ze nowsze modele znaczy ze lepsze i wieksza cena idzie w parze z jakoscia).

A jak sie ma Kross do takiego mp Orkana? Bo jesli te Krossy Evado 7.0 niewiele lepiej jezdza niz taki Romet Orkan 5 z 2017r ktory kosztuje 2700zl to chyba warto zaoszczedzic te kilka stow :D

 

Sorki jesli mecze pytaniami ale ja mam tak ze wole pare dni posprawdzac, popytac by potem nie zalowac, ze jednak mo mogłem za podobna cene moglem mieć cos lepszego ;)

A jestem zielony w rowerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...